(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Логотип у зону ресепшн – основа фірмового стилю

  Логотип в зону ресепшн - основа фирменного стиля

  Незалежно від сфери діяльності, логотип – дуже важливий елемент фірмового стилю, «обличчя» компанії. Саме тому найкращим варіантом розміщення об'ємного логотипу компанії буде зона над ресепшном, при вході в офіс або на стінових панелях. Гарно і гармонійно оформити зону ресепшена - значить зробити перше позитивне враження на клієнта чи партнера. У зоні ресепшн зазвичай розміщують візуально об'ємні елементи – логотип, назва організації, стенди з інформацією про компанію, сертифікати та дипломи.

  Об'ємні логотипи та матеріали для їх виготовлення

  Найчастіше інтер'єрні логотипи складаються з об'ємних літер та елементів. Для їх виготовлення використовуються різні матеріали, такі як акрил (оргскло), пвх, алюмінієвий композит та різні комбінації матеріалів. Найчастіше використовується матеріал виготовлення інтер'єрного логотипу - акрил. Цей гарний і міцний матеріал має багату колірну гаму, відмінно піддається фрезерній та лазерній обробці. Об'ємні літери з
  акрилу мають ідеальне виконання, навіть якщо логотип складається із складних фігурних та дрібних елементів.

  Для оформлення офісу часто замовляють незвичайні елементи декору з інсталяцією чи імітацією різних поверхонь. Сам логотип із пінопласту виконуватиме подвійну роботу – прикрашати та рекламувати компанію. У нашому бюро Ви можете замовити пінопластові логотипи, які допоможуть виділити креативність компанії, таку необхідну в маркетингу.

  Інтер'єрний логотип має бути яскравим, але водночас відповідати загальному стилю оформлення офісного простору. Логотип в офіс на стіну може бути як світловим, так і без підсвічування. Виходячи з особливостей логотипу та фірмового стилю компанії, ми завжди пропонуємо кілька варіантів виготовлення інтер'єрної вивіски.

  Варіанти виготовлення логотипу компанії для зони ресепшн:

  • псевдооб'ємні літери з акрилу
  • об'ємний логотип та літери з пвх або акрилу
  • логотип на підкладці з контражурним підсвічуванням
  • об'ємні літери з підсвічуванням «контражур» на основі або без неї
  • об'ємний логотип зі світлодіодним підсвічуванням
  • літери та елементи з пінополістиролу (стиродура) з фарбуванням
  • логотип із пінопласту

  Замовити об'ємний логотип у зону ресепшн Ви можете у РБ «Наші люди». Виготовлення інтер'єрного логотипу залежить від Вашого технічного завдання та додаткових побажань. Наші фахівці завжди готові піти Вам назустріч і внести всі необхідні зміни або запропонувати унікальне рішення, яке максимально відповідатиме бажаному результату. На сайті в розділі «Продукція» - «логотипи» Ви можете ознайомитися з нашими роботами.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Логотип в зону ресепшн - основа фирменного стиля. Логотипы из пенопласта в Киеве. Изготовление объемных букв из пенопласта в Киеве. Буквы из пенопласта Киев. Объемные буквы из пенопласта. Буквы из пенопласта. Изготовление объемных букв из пенопласта в Киеве под заказ. Объемные буквы, заказать изготовление объемных букв в Киеве. Объемные буквы изготовление в Киеве, низкие цены объемных букв в Киеве. Купить буквы из пенопласта в Киеве. Производство Букв Из Пенопласта Киев. Объемные буквы из пенопласта в Киеве. Буквы из пенопласта , Интерьерные буквы Киев. Изготовление букв из пенопласта Киев. Изготовление объемных букв из пенопласта Киев. Фигуры из пенопласта Киев. Изготовление букв из пенопласта киев. Большие буквы Киев. Объемные буквы для свадьбы киев. Пенопластовые буквы киев. Буквы из пенопласта цена киев. Буквы и цифры из пенопласта киев