(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Логотипи з пінопласту

  Логотипы из пенопласта

  Будь-яка сучасна компанія дбає про стиль та імідж, щоб потенційні клієнти та партнери могли їй довіряти та упізнавати. Неповторний стиль компанії розпочинається з ексклюзивного логотипу. Перед тим, як замовити виготовлення логотипу, слід ознайомитися з матеріалами, які застосовуються для виробництва. Їх на сьогоднішній день величезна кількість, і вибір залежить не лише від бюджету проекту, а й від особливостей та розміру конкретного логотипу.

  Все більша перевага надається пінопласту: він чудово ріжеться, що дає можливість виготовлення не тільки логотипів, літер та цифр, а й усіляких фігур, декору. Рекламне бюро «Наші люди» пропонує Вам виготовлення логотипів з пінопласту та стиродуру, щоб оформити офіс, виставку, зробити дизайнерську рекламну площу.

  Застосування логотипів із пінопласту

  Для оформлення офісу часто замовляють незвичайні елементи декору з інсталяцією чи імітацією різних поверхонь. Сам логотип із пінопласту виконуватиме подвійну роботу – прикрашати та рекламувати компанію. У нашому бюро Ви можете замовити пінопластові логотипи, які допоможуть виділити креативність компанії, таку необхідну в маркетингу.

  Ви можете замовити у нас такі вироби з пінопласту та пінополістиролу, як вивіски, об'ємні літери, логотипи.

  Переваги логотипів із пінопласту

  Як і будь-які вироби з пінопласту, логотипи мають такі переваги:

  • Невисока ціна
  • Легка вага виробів
  • Простота монтажу
  • Практично будь-яка поверхня підходить для кріплення
  • Можливість фарбування у будь-який колір

  Терміни виготовлення виробів із пінопласту, пінополістиролу, стиродуру мінімальні, а для зручності ми пропонуємо скористатися послугою монтажу логотипів та інших виробів.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Логотипы из пенопласта в Киеве. Изготовление объемных букв из пенопласта в Киеве. Буквы из пенопласта Киев. Объемные буквы из пенопласта. Буквы из пенопласта. Изготовление объемных букв из пенопласта в Киеве под заказ. Объемные буквы, заказать изготовление объемных букв в Киеве. Объемные буквы изготовление в Киеве, низкие цены объемных букв в Киеве. Купить буквы из пенопласта в Киеве. Производство Букв Из Пенопласта Киев. Объемные буквы из пенопласта в Киеве. Буквы из пенопласта , Интерьерные буквы Киев. Изготовление букв из пенопласта Киев. Изготовление объемных букв из пенопласта Киев. Фигуры из пенопласта Киев. Изготовление букв из пенопласта киев. Большие буквы Киев. Объемные буквы для свадьбы киев. Пенопластовые буквы киев. Буквы из пенопласта цена киев. Буквы и цифры из пенопласта киев