(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери без підсвічування

  Объемные буквы без подсветки

  Несвітлові літери насамперед використовуються в оформленні інтер'єру. Назва компанії або бренду чудово виглядає в зоні ресепшн, в контексті дизайнерського оформлення офісу, в магазинах і шоу-румах, кафе, салонах краси, а також частина оформлення різних заходів. Грамотне використання такого виду інтер'єрної реклами дозволяє:

  • забезпечити впізнаваність бренду, що прямо пропорційно впливає на продаж;
  • оформити простір як гарно, а й ефективно з погляду брендування;
  • забезпечити високу частоту контакту цільової аудиторії з рекламою.

  Об'ємні літери без підсвічування дають можливість оформлення дизайну приміщення та реклами, не вдаючись до глобальних витрат. Велика кількість матеріалів і технологій виготовлення об'ємних літер забезпечують клієнтам великий вибір не лише за візуальними характеристиками, а й за бюджетом.

  Серед основних плюсів такого виду реклами, як об'ємні букви без підсвічування, слід виділити наступні:

  • Доступна ціна: в порівнянні з іншими видами реклами, несвітлові об'ємні літери коштують недорого, а час виготовлення значно швидше, ніж світлові варіанти літер та вивісок.
  • Різноманітність матеріалів: залежно від особливостей дизайну приміщення або специфіки розташування, матеріал вибирається так, щоб об'ємні літери гармонійно вписувалися в інтер'єр і відповідали бажаному терміну експлуатації.
  • Різні варіанти кріплення: виходячи з технології виготовлення об'ємних літер та типу поверхні, підбираються оптимальні способи кріплення.

  Замовити об'ємні букви без підсвічування актуально для спеціалізованих виставок, форумів та конференцій, а також для будь-яких комерційних та приватних заходів.

  Більш детально ознайомиться з технологіями виготовлення об'ємних літер та переглянути приклади робіт Ви можете у розділі «Продукція» - Об'ємні літери та Букви несвітлові. . Оформити замовлення чи розрахувати вартість об'ємних літер можна залишивши заявку на розрахунок на нашому сайті.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы для оформления витрин. Объемные буквы для интерьера. Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев