(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери для інтер’єру

  Объемные буквы для интерьера

  Об'ємні інтер'єрні літери лише недавно увійшли до моди, але швидко стали дуже популярними. Це легко пояснити: їх можна застосовувати як для створення цікавих ефектів у житловому будинку, так і з метою реклами фірми чи товару. Можуть вони виконувати й інформативну функцію в офісі, державній установі, школі чи дитячому садку. Об'ємні літери стають елементом оформлення заходів: весіль, корпоративів, акцій, виставок. Це іміджеві атрибути, які легко запам'ятає Вашого потенційного клієнта, або який створить вам репутацію людини з оригінальним смаком.

  Літери об'ємні в інтер'єрі

  Літери об'ємні в інтер'єрі дуже привабливий елемент дизайну. Їх можна виготовити з різних матеріалів: пластику, оргскла (акрилу), пінопласту. Літери з пінопласту найдоступніший серед інших варіантів виконання. Такі літери легко змонтувати на стіну, а зовнішній вигляд може бути будь-яким – їх можна фарбувати, декорувати, як уяву підкаже. Дуже оригінально можна використовувати літери для прикраси різноманітних заходів – літери на весілля, літери для дня народження дитини, літери та хештеги для корпоративу.

  Об'ємні літери для офісу зазвичай виконуються з пластику або акрилу. Ці матеріали досить міцні, а також мають візуально презентабельний вигляд. Завдяки широкому вибору покриття, об'ємні літери для інтер'єру офісу відповідатимуть Вашому логотипу та корпоративному стилю. Об'ємні написи на стіну в офіс створюють неповторний стиль та атмосферу у робочому просторі компанії.

  Літери інтер'єрні у Києві

  Об'ємні букви інтер'єрні у Києві дуже популярні. Якщо ними оформляти виставковий стенд або вивіску, виконати логотип компанії з об'ємних букв, вони стануть дуже важливим знаряддям залучення клієнтів. Такі літери можна зробити світловими (з лицьовим або контражурним підсвічуванням) або без підсвічування. Дизайн об'ємних букв підкреслить стиль роботи компанії, цілі проведення заходу, характер товарів та послуг. Якщо ви використовуєте об'ємні літери для оформлення будинку, ретельно обміркуйте всі дрібниці: матеріал, розміри, колір, стиль, оздоблення. Адже важливо, щоб такі об'ємні букви не дисонували із загальною концепцією інтер'єру.

  Отримати консультацію або замовити об'ємні літери для інтер'єру та офісу Ви можете залишивши заявку на розрахунок на нашому сайті.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев