(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери та вивіски з контражурним підсвічуванням

  Объемные буквы и вывески с контражурной подсветкой

  Контражурне підсвічування літер – це гарний візуальний ефект, який досягається шляхом кріплення світлової літери на певній відстані від поверхні за допомогою дистанційних тримачів. Як джерело світіння використовуються модульні світлодіоди або світлодіодна стрічка. Вибір електрики залежить від того, де розміщуватиметься вивіска – на вулиці або в інтер'єрі. Якщо вивіска або об'ємні літери з контражурним підсвічуванням плануються встановлюватися на фасаді будівлі, то для підсвічування необхідно використовувати герметичні модульні світлодіоди. Виготовлення вивісок з контражуром для інтер'єру здебільшого передбачає використання світлодіодної стрічки.

  Дуже важливо грамотно розмістити електрику та встановити літери з контражурним підсвічуванням на правильній відстані від поверхні, щоб світловий ореол рівномірно розсіювався навколо літери або вивіски. Максимально красивого ефекту можна досягти, комбінуючи поєднання кольорів підкладки, корпусу літери та світіння.

  Літери з контражуром найкраще виглядають на матовій однорідній поверхні, тому для розміщення таких літер найчастіше виготовляється спеціальна підкладка з матовим покриттям. Якщо поверхня дозволяє змонтувати вивіску без використання підкладки, то літери кріпляться безпосередньо до стіни.

  Види вивісок із контражурним світінням

  Об'ємні літери з контражурним підсвічуванням. Зазвичай такі об'ємні літери виготовляються з ПВХ і обклеюються плівкою оракал. Також для лицьової частини можна використовувати кольоровий акрил. При цьому лицьова та бічна сторони букв не світяться. Підсвічування виходить із тильного боку літер і плавно розсіюється на поверхню стіни або підкладку, забезпечуючи красивий світловий ореол навколо букв.

  Контражурний логотип в офісі або на стіні. Використання підсвічування контражуру для офісних логотипів досить поширене в даний час. Ви можете замовити логотип на стіну в офіс з ПВХ, акрилу (оргскла), алюмінієвого композиту. Можливо комбінувати матеріали залежно від особливостей логотипу та Ваших побажань. Поєднувати можна не тільки матеріали, а й варіанти підсвічування. Логотип для офісу з контражурним підсвічуванням – це гарний та ефективний спосіб представити Вашу компанію клієнтам та партнерам.

  Плоский літери з контражуром. Основні матеріали для виготовлення плоских літер із контражуром – це ПВХ, акрил або алюмінієвий композит. Світлодіодні модулі або стрічка кріпляться безпосередньо до задньої стінки літери. Такий вид вивіски є доступним і в той же час виглядає досить презентабельно.

  Об'ємні літери з комбінованим підсвічуванням. В цьому випадку світловим є як лицьовий бік, так і задня частина літери. Такий тип підсвічування буде оптимальним для вуличних контражурних вивісок, щоб у темний час доби вивіска «читалася» не гірше за рекламні конструкції з класичним підсвічуванням.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев