(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери та вивіски з підсвічуванням

  Объемные буквы — основа для конкурентного выделения бизнеса

  Об'ємні літери та вивіски з підсвічуванням є невід'ємною частиною візуальної реклами міських фасадів. Виглядає така світлова реклама особливо привабливо в темний час доби. У зимовий період часу, коли темніє набагато раніше, підсвічування можна не вимикати весь день. А завдяки використанню як джерело світіння світлодіодів, споживання електроенергії буде мінімальним. Безумовно, плоскі або псевдооб'ємні букви, а так само об'ємні літери в Києві без підсвічування теж мають місце бути, але в переважній більшості випадків світлові букви перевершують їх по привабливості і рекламній віддачі.

  Рекламне бюро "Наші люди"пропонує своїм клієнтам зробити вибір на користь світлових об'ємних літер і вивісок з підсвічуванням. При виготовленні світлових вивісок в Києві ми використовуємо світлодіодні модулі і стрічки різної потужності для статичного і динамічного підсвічування літер. Ви можете замовити об'ємні букви з лицьовим підсвічуванням або бічним світінням, а також контражурне освітлення конструкції, яке створює приголомшливий візуальний ефект зі світловим ореолом навколо літер. Усі перераховані види підсвічування прекрасно поєднуються один з одним.

  Виготовлення світлових літер в Києві

  Завдяки різноманітності технологій виробництва і великому переліку використовуваних матеріалів при виготовленні об'ємних світлових літер, ми можемо варіювати в розмірах і способі установки, створювати літери нестандартної або класичної форми. Для отримання ідеальної рекламної вивіски ми можемо комбінувати різні матеріали і види підсвічування.

  Наші дизайнери розроблять дизайн вивіски на основі Ваших побажань і сучасних тенденцій, щоб зрештою цей вид зовнішньої реклами гармонійно виглядав на будь-якому фасаді.

  Вартість світлових об'ємних літер

  Ціни на світлові об'ємні літери грунтуються на розмірах, матеріалі виконання і способу підсвічування. До найдоступніших варіантів виготовлення відносяться несвітлові букви, які можуть бути виконані з пластика ПВХ, пінопласту, екструдованого полістиролу. Середня за ціною буде вивіска з ПВХ і акрилу з можливістю додаткової установки накладних або фігурних елементів. Варто звернути увагу на те, що ціна на об'ємні букви в Києві залежить не лише від розмірів, але і від складності шрифту. Вартість об'ємних світлових літер з найбільш яскравим та енергоефективним світлодіодним підсвічуванням відноситься до дорожчого виду зовнішньої та інтер'єрної реклами, проте і найефективнішого і соліднішого..

  У рекламному бюро "Наші люди" завжди готові запропонувати своїм клієнтам виготовлення об'ємних літер з підсвічуванням і без нього на різний бюджет, щоб досягти бажаного результату.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти