(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери: Який вид підсвічування вибрати

  Объемные буквы

  Серед усього існуючого різноманіття рекламних конструкцій, призначених для розміщення в інтер'єрі та екстер'єрі, об'ємні літери є найпоширенішим та затребуваним видом. Об'ємні літери в Києві ми спостерігаємо всюди - на фасадах та дахах будівель, в інтер'єрах магазинів та офісів. Різноманітність шрифтів, колірних рішень, варіантів підсвічування та матеріалів, що використовуються для виготовлення літер – все це дає величезне поле для вираження індивідуальності бізнесу.

  У чому ж запорука успіху та привабливості цього виду зовнішньої реклами? Насамперед, в універсальності, ефективності та великій різноманітності! Існують різні види об'ємних букв, які відрізняються один від одного як типом світіння, так і технологією їх виготовлення та матеріалами. У цій статті ми розповімо про основні види підсвічування об'ємних літер.

  Об'ємні літери з лицьовим підсвічуванням (внутрішнім підсвічуванням)

  Це, мабуть, найпопулярніший тип світіння, літери зі світловою лицьовою поверхнею однаково добре виглядають як на вулиці, так і в інтер'єрі будь-якого приміщення. Лицьова поверхня літер з внутрішнім лицьовим підсвічуванням виготовляється з світлорозсіювальних матеріалів, таких як молочний акрил або кольорові акрили (оргскло). Якщо в палітрі акрилу немає потрібного Вам кольору, то на молочне акрилове скло наноситься кольорова транслюцентна (світлорозсіююча) вінілова плівка. У своїй роботі ми використовуємо плівки Oracal серії 8500 та 8100 (виробник ORAFOL, Німеччина). Термін служби таких плівок становить 7 і більше років, що підтверджується гарантією виробника, ці плівки стійкі до атмосферних опадів та різного діапазону температур.

  Якщо габаритний розмір літери або логотипу перевищує розміри акрилового скла (2000х3000мм), а це, як правило, буває у дахових установок або інших рекламних конструкцій великих форматів, то замість акрилу використовується транслюцентний банер, який натягується і міцно закріплюється на боковинах літер, створюючи тим самим абсолютно жорстку і водночас світлорозсіювальну поверхню. Для досягнення потрібного кольору об'ємних букв у цьому випадку вибирається один з варіантів: на банерне полотно може бути нанесена повнокольорова печатка або воно обклеюється транслюцентними вініловими плівками. Джерелом внутрішнього підсвічування служать вологозахищені світлодіодні модулі, які встановлюються в комплекті з блоками живлення.

  Об'ємні літери з контражурним підсвічуванням (літери з контражурним світінням)

  У цьому випадку світіння літер йде через прозору задню стінку, при цьому самі літери встановлюються на стіну або на підкладку (основу) за допомогою дистанційних тримачів, що створює навколо літер ореол, що світиться ззаду. Об'ємні літери з таким варіантом підсвічування – відмінне рішення для створення стильної та елегантної вивіски. Найчастіше літери з контражуром використовуються для інтер'єрних вивісок, їх можна побачити як у торговому центрі, так і офісі компанії. На фасадах будівель вивіски у вигляді букв із контражуром користуються особливою популярністю у бутиків, ювелірних магазинів та ресторанів.

  Лицьова поверхня літер з контражурним світінням виготовляється з матеріалів, що не пропускають світло, таких як пластик ПВХ, обклеєний вінілової плівкою, або акрил. Неординарно і багато виглядають об'ємні літери з лицьовою частиною із золотого або срібного дзеркального акрилу. Як джерело підсвічування використовуються світлодіодні модулі або світлодіодна стрічка з блоками живлення.

  Об'ємні літери з ефектом світіння «день/ніч»

  Одним з різновидів літер з внутрішнім підсвічуванням є об'ємні літери з використанням як лицьова поверхня спеціалізованого акрилу з ефектом світіння «день/ніч». В цьому випадку вдень лицьові поверхні літер виглядають чорними, а у темний час доби світяться білим світінням. Якщо ж додатково використовувати транспарентні (вітражні) кольорові плівки, то в темний час доби такі літери можуть мати свічення будь-якого іншого кольору. Як джерело підсвічування даного варіанту виготовлення об'ємних букв використовуються надяскраві вологозахищені світлодіодні модулі або стрічка, які встановлюються в комплекті з блоками живлення.

  Об'ємні літери з комбінованим підсвічуванням, об'ємні літери зі світлодинамічними ефектами.

  Для виготовлення об'ємних букв з комбінованим підсвічуванням застосовується поєднання різних варіантів свічення – наприклад, світлова лицьова поверхня та контражурне свічення. Якщо ж стоїть завдання зробити літери зі світлодинамічним ефектом, то додатково використовується контролер, який підбирається та програмується в кожному випадку індивідуально, залежно від завдань та цілей рекламної конструкції.

  На закінчення хочемо сказати, що всі ці варіанти об'ємних літер з підсвічуванням виглядають презентабельно і можуть виконувати різні завдання в залежності від Ваших потреб. Вам потрібно вибрати той, що краще підходить вашому бізнесу. Ми завжди готові запропонувати різні варіанти за технологією виготовлення та бюджетом.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев