(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери – найкращий спосіб привернути увагу клієнтів

  Объемные буквы - лучший способ привлечь внимание клиентов

  Це найефектніший, привабливий і незабутній різновид зовнішньої реклами, який останнім часом став особливо затребуваним. Виготовлення об'ємних літер буде актуальним для ресторанів, супермаркетів та багатьох компаній, адже їхнє завдання – привернути увагу потенційних клієнтів та партнерів, підкреслити респектабельність та статус фірми, залишитися в пам'яті максимальної кількості людей, яким Ваші послуги будь-коли знадобляться.

  Варіанти об'ємних букв

  Перш ніж замовити виготовлення об'ємних літер, Вам слід розібратися з тим, який варіант буде найоптимальнішим у Вашому випадку. Залежно від місця розміщення, специфіки бізнесу, бюджету можна вибрати такі рішення:

  Виробництво об'ємних літер без підсвічування затребуване для інтер'єрного оформлення. Вони можуть бути виконані з акрилового скла (оргскла), пластику, композитних матеріалів. Вироби відрізняються простотою монтажу, тривалим терміном експлуатації та доступністю.

  Якщо замовити об'ємні світлові літери, ціна буде вищою, але і зовнішній вигляд теж виділиться виразністю та презентабельністю. Їх рекомендується вибирати як зовнішню рекламу, підсвічування назви закладу дозволить вивісці бути добре помітною в темний час доби. Також об'ємні літери з підсвічуванням будуть актуальні для розміщення в торгових центрах, де дуже важливо виділити бутік серед безлічі конкурентів.

  Де можна використовувати об'ємні літери

  Об'ємні літери можна застосовувати у різних видах конструкцій:

  • на фасаді будівлі;
  • усередині торгових центрів;
  • дахові установки;
  • підлогові конструкції;
  • для оформлення зон ресепшн;
  • оформлення виставок та заходів.

  Ми допоможемо Вам розібратися у різноманітності варіантів об'ємних літер та вирішити, яка саме технологія виготовлення літер підійде для вирішення поставлених завдань. Всі літери можна використовувати як усередині, так і зовні.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы для оформления витрин. Объемные буквы для интерьера. Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев