(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери – основа для конкурентного виділення бізнесу

  Объемные буквы — основа для конкурентного выделения бизнеса

  Один з перших кроків на шляху до успішного початку бізнесу - рекламна вивіска. Поступово лайтбокси в Києві відходять на другий план, адже конкурентне середовище, що швидко розвивається, вимагає від власників магазинів і брендів знаходити способи виділиться і притягнути увагу аудиторії і спонукати її не лише зайти в магазин, бутик або салон, але і вчинити купівлю або скористатися послугами компанії. Об'ємні букви в Києві виступають хорошою основою для конкурентного виділення. Тут практично немає меж для втілення будь-яких дизайнерських рішень : об'ємні букви виготовляються з різноманітних матеріалів, що мають різні властивості і візуальний вид, можуть бути різних розмірів, забарвлень і форм. За допомогою сучасних технологій і тенденцій в рекламі вони можуть бути помітними і виразними, але в той же час лаконічними, дозволяючи зберегти баланс і естетичну гармонію.

  Рекламне бюро "Наші люди" пропонує виготовлення об'ємних букв в Києві з акрилу, ПВХ, пінопласту і пінополістиролу - для декорування фасадів торгових зон усередині будівель, і дорожчі рішення з різними видами підсвічування - для вуличного розміщення зовнішньої реклами. Як джерело світіння в основному використовуються світлодіодні модулі або стрічки. Вибір залежить від місця розміщення і габаритів об'ємних літер.

  Цікаві факти

  Подібний ефект відмінно прикрашає об'ємні літери, які в нічний час можна виділити вишуканим світловим потоком. Об'ємні букви з контражурним підсвічуванням завжди викликатимуть естетичне захоплення у перехожих, що безумовно відіграє важливу роль у формуванні іміджу компанії або бренду.

  Якщо Ви не можете визначитися які об'ємні літери замовити в Києві, ми допоможемо вам підібрати оптимальний варіант за ціною і бажаним результатом. Ми гарантуємо виготовлення об'ємних літер високої якості, оперативний монтаж на об'єкті і вигідні ціни.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти