(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери – реальна користь для бізнесу

  Объемные буквы — основа для конкурентного выделения бизнеса

  Для виготовлення вивіски для будь-якого бізнесу використання об'ємних літер дуже сучасне рішення. У нашій компанії можна замовити як літери з пластику, пінопласту, так і акрилові літери, що світяться, які прикрасять фасад будь-якої будівлі і залучать нових клієнтів у Ваш бізнес.

  В даний час конструкції з об'ємних букв використовуються також в інтер'єрі. Компанії часто використовують для оформлення клієнтської зони.

  Об'ємні букви використовуються як окремо, так і в поєднанні з іншими засобами реклами - вивісками, рекламними панно.

  Підсвічування об'ємних букв

  Внутрішнє підсвічування використовується для об'ємних літер, виготовлених з транслюцентних матеріалів. Світло в такому випадку направлене зсередини літери на лицьову поверхню і розсіюється по всьому периметру літери.

  Якщо літери темних кольорів, їх підсвічують контражурним методом. Світлові елементи розташовують на задній поверхні конструкції і світло прямує на стіну або іншу основу, на якій розташовані об'ємні літери. Таким методом одержують світловий ореол.

  Об'ємні літери також можуть бути підсвічені зовнішніми джерелами, наприклад, лампами або прожекторами.

  У будь-якому випадку, об'ємні літери – це безперечно високоефективний метод реклами. Вони одночасно підкреслюють корпоративний стиль компанії, виділяють її серед конкурентів, а також доносять до потенційних покупців інформацію про послуги та товари, що надаються.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы Киев, Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Заказать объемные буквы Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы с лицевой подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Объемные буквы киев. объемные буквы киев цена