(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери з підсвічуванням контражур

  Объемные буквы с подсветкой контражур

  Світлові об'ємні літери поділяються на види за особливостями розташування площини, що світиться: на лицьовій, бічній стороні або на основі. Останній варіант має назву - об'ємні літери з контражурним підсвічуванням: об'ємні літери з пластику або акрилу оточуються яскравим ореолом і ніби ширяють на подушці зі світла.

  Контражурне підсвічування дуже декоративне і вишукане. Світлодіоди, що дають світло у напрямку фону, створюють яскравий ореол навколо кожного напису. Колір світіння може бути класичним білим, або різних кольорів, які є в палітрі діодів.

  Асортимент сучасних рекламних конструкцій дуже широкий. Одним із візуально красивих і в той же час недорогих способів є виготовлення псевдо об'ємних літер з контражурним підсвічуванням, які не схожі на інші варіанти. Лицьова частина конструкції виконана з плоского пластику пвх, акрилу (оргскла) або алюмінієвого композитного матеріалу, а завдяки світлодіодній стрічці та дистанційним власникам можна отримати ефект м'якого та акуратного світіння.

  Щоб замовити об'ємні літери з підсвічуванням або несвітлові об'ємні літери, Ви можете залишити заявку на розрахунок на сайті, написати на пошту або зв'язатися з нами за телефонами, які вказані на сайті в розділі "контакти"

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы для оформления витрин. Объемные буквы для интерьера. Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев