(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери зі світлодіодами

  Объемные буквы со светодиодами

  Світлові об'ємні літери зміцнили свої позиції сфері зовнішньої реклами. Вони цікаві замовникам тим, що виконують свої основні функції у світлий час доби, а й уночі. Стильні, красиві та привабливі, вони чудово доповнюють вхідні групи чи фасади будівель. Як об'єкт зовнішньої та інтер'єрної реклами об'ємні букви з підсвічуванням створюють відчуття престижності та респектабельності.

  Якщо ви бажаєте яскраво оформити «обличчя» Вашого бізнесу чи підвищити лояльність своїх клієнтів, то Вам варто замовити об'ємні літери зі світлодіодами за цінами виробника в рекламному бюро «Наші люди». Наша компанія має власну виробничу базу, тому готова запропонувати своїм клієнтам вигідні умови співпраці.

  Світлодіодне підсвічування: красиво та економічно

  Об'ємні літери зі світлодіодним підсвічуванням – це дорогий елемент зовнішньої реклами. Але якщо докладно оцінити використання такої реклами, можна дійти висновку, що вона має швидку окупність. Приваблива вивіска з об'ємними літерами спонукає перехожих зайти до закладу та скористатися їхніми послугами.

  Також слід враховувати і те, що світлодіодне підсвічування, яке встановлюється в об'ємних літерах, є енергозберігаючим елементом. Для виробництва об'ємних літер ми використовуємо світлодіодні модулі, вони стійкі до зовнішніх факторів та здатні витримувати температурні перепади. Світлодіоди мають невеликі розміри і мають підвищений ресурс роботи.

  Види світлодіодного підсвічування

  Світлодіодне підсвічування у рекламних конструкціях – це справжній прорив у промисловості зовнішньої реклами. За його допомогою можна створювати різні ефекти, залежно від поставлених завдань.

  • Внутрішнє підсвічування створює яскраве світіння літери. Такі об'ємні світлові літери добре читаються навіть з великої відстані, тим самим відмінно виконуючи свою основну функцію – рекламу. Подібна вивіска стане справжньою окрасою вхідних груп ресторанів, кафе, магазинів, салонів та готелів і виглядатиме красиво у будь-який час доби.
  • Відкрите світлодіодне підсвічування забезпечує підвищену яскравість світлового потоку. А за додаткової установки контролерів можна створити динамічну рекламу. Такі об'ємні літери виглядають дуже цікаво та забезпечують більшу ефективність.
  • Контражурне підсвічування забезпечує фонове свічення – ореол навколо літер. На відміну від стандартного лицьового підсвічування, контражур підсвічує лише задню частину літер, при цьому лицьова частина залишається затемненою. Завдяки такому світінню, створюється цікавий візуальний ефект – літери начебто ширяють у повітрі. Цей варіант оформлення виглядає елегантно та презентабельно. Найчастіше такий вид підсвічування для літер використовується в інтер'єрній рекламі.

  Замовити об'ємні літери зі світлодіодним підсвічуванням можна за допомогою заявки на розрахунок, вказавши висоту та кількість символів, або прикріпити до заявки макет об'ємних літер.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев