(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери в Києві, види об’ємних літер

  Виды объемных букв

  Об'ємні літери можна розділити на дві основні категорії:

  • Об'ємні букви несвітлові. Такі літери не містять світлових елементів, їх зазвичай використовують для інтер'єру або встановлюють заклади, які працюють тільки у світлий час доби і не потребують відвідувачів в інший годинник.
  • Світлові об'ємні літери. Вони оснащені підсвічуванням, встановлюються як в інтер'єрі, так і як зовнішня реклама. Об'ємні літери з підсвічуванням користуються найбільшою популярністю у фірм, які працюю до пізна або взагалі приймають відвідувачів цілодобово - отже, потребують того, щоб їх помічали навіть уночі.

  Переваги об'ємних літер з лицьовим підсвічуванням

  Об'ємні літери зі світловим лицем стануть гідним варіантом реклами Вашої компанії. Це дуже ефективний рекламний засіб, який працює навіть глибокої ночі. Акуратний та привабливий вигляд літер прикрасить будь-який фасад. Люди, які побачать привабливу вивіску обов'язково зацікавляться Вашими послугами. Завдяки цьому ви зможете розширити базу своїх клієнтів та зацікавити постійних відвідувачів. Об'ємні літери зі світловим лицем підсвічуютьтся за допомогою високоякісного світлодіодного підсвічування.

  Переваги об'ємних літер із контражурним світінням

  Об'ємні літери із пластику з контражурним підсвічуванням – це літери, лицьова та бічна частина яких виготовляється із світлонепроникних матеріалів, а задня панель із проникних. Таким чином, джерело світла, встановлене в корпусі літери, спрямоване на стіну або основу, і утворює навколо літери гарне світіння. Колір ореолу навколо літери залежить від кольору джерела світла. Об'ємні літери з контражурним підсвічуванням часто чудово виглядають при звичайному офісному освітленні, привертаючи увагу стильним виглядом.

  Одним з ефектних і недорогих способів є виготовлення псевдо об'ємних літер з контражурним підсвічуванням, які не схожі на інші варіанти. Лицьова частина конструкції виконана з пластику або композиту, а завдяки світлодіодній стрічці та дистанційним кріпленням можна отримати ефект м'якого та акуратного світіння.

  Об'ємні букви без підсвічування

  Несвітлові об'ємні літери – це ідеальний варіант для створення зовнішніх та внутрішніх вивісок із невеликим бюджетом на виконання. Цей варіант конструкції може бути виконаний із пластику ПВХ, акрилу або пінопласту (пінополістиролу). Виглядають об'ємні букви без підсвічування нічим не гірше, ніж світлові варіанти.

  Несвітлі об'ємні літери доречні у використанні там, де вистачає зовнішнього підсвічування. Це може бути, наприклад, торгова зала, кафе, ресторан, офіс. В об'ємних буквах без підсвічування немає електропроводки, тому їх не потрібно підключати до мережі живлення. Завдяки цьому рекламна конструкція вважається найпростішим та економічним варіантом серед усіх існуючих видів об'ємних літер.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы для оформления витрин. Объемные буквы для интерьера. Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев