(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні світлові літери зі зміною світіння день – ніч

  Объемные буквы

  Багато компаній та брендів використовують свої логотипи у чорному кольорі. Це, безумовно, красивий, лаконічний колір, що виділяється. Але як зробити логотипи і об'ємні літери в такому колірному рішенні світловими? Адже чорний колір не може пропускати світло. У такому випадку можна використовувати дві технології для того, щоб чорні літери світилися в темну пору доби. Одна з них – виготовлення об'ємних букв із підсвічуванням «контражур». Вдень така вивіска з об'ємними буквами буде чорною, а вночі букви підсвічуються світловим ореолом. Джерело світіння розташоване всередині букв, а світло спрямоване на стіну або основу, на якій розміщені букви. Але яскравішим і ефективнішим рішенням є виготовлення чорних об'ємних букв з акрилу «день-ніч». Такий акрил при денному або зовнішньому освітленні виглядає чорним або сірим, а вночі при підсвічуванні він пропускає та розсіює світло і зовні виглядає яскраво-білим. Застосування цієї технології – це чудовий спосіб створити контрастну зовнішню рекламу в денний і нічний час доби.

  Об'ємні літери з ефектом світіння «день-ніч»

  Одним з різновидів літер з внутрішнім підсвічуванням є літери з використанням як лицьової поверхні спеціалізованого акрилового скла з ефектом світіння «день/ніч». В цьому випадку вдень лицьові поверхні літер виглядають чорними або сірими, залежно від вибраного кольору матеріалу, а в темний час доби світяться білим світінням. Якщо додатково використовувати транспарентні кольорові плівки, то в темний час доби такі літери можуть мати світіння будь-якого іншого кольору. Як джерело підсвічування використовуються надяскраві вологозахищені світлодіодні модулі, які встановлюються в комплекті з блоками живлення.

  Щоб замовити об'ємні літери з акрилу день-ніч або розрахунок вартості виготовлення та монтажу, залишайте заявку на розрахунок на нашому сайті або телефонуйте за вказаними в розділі «контакти» телефонами. Ми завжди раді допомогти розробити та запропонувати у кожному конкретному випадку та для кожного клієнта найбільш оптимальну як за ефектом, так і за вартістю, технологією та матеріалами.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы для оформления витрин. Объемные буквы для интерьера. Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев