(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Обклеювання матовою плівкою стекол в офісі

  Обклеювання матовою плівкою стекол в офісі

  Тонування перегородок матової пленкой- практичний сучасний спосіб зонування офісів. Суцільноскляні перегородки користуються великою популярністю і є затребуваними при створенні дизайну в офісах. Для того, щоб обмежити видимість і надати звичайному прозорому склу більше декоративному вигляду, застосовуються спеціальні матові плівки. Обклеювання стекол матовими смугами підходить для будь-яких перегородок. Матова плівка на стекла в офісі прекрасно матує поверхня, при цьому забезпечує проникнення світла, створюючи комфортнішу і спокійнішу атмосферу в приміщенні.

  Декоративне тонування перегородок плівкою забезпечує створення матової скляної поверхні, допомагає створити необхідний, солідний дизайн.

  Що дає тонування плівкою з матовим ефектом:

  • Створює на обмежених площах затишні зони з різним функціоналом, що візуально відрізняються один від одного;
  • Вирішує питання художнього оздоблення, декорування інтер'єру і екстер'єру приміщень;
  • Виключає видимість приміщення, захищаючи від сторонніх очей;
  • Не обважнює скла;
  • Поглинає сліпуче світло, залишаючи природну освітленість приміщення;
  • Робить скло безпечним. Розбите скло не розпадається на осколки, а тримається на плівці.

  Матування стекол в офісі, тонування перегородок

  Тонування скла і перегородок відмінно впорається з ізолюванням приміщення від несприятливих чинників, створюючи відчуття комфорту і безпеки у будівлі. На сьогодні існують різні види декоративного тонування скла, що дозволить створити стильний і неповторний інтер'єр вашого офісу.

  Матування скла плівкою не вимагає великих фінансових вкладень, виконується оперативно від декількох годин(залежно від об'єму обклеювання). Саме тому така послуга дуже затребувана в офісах, кафе, клініках, бутиках, але може застосовуватися і в житлових будинках.

  « Повернутися до списку Дізнатись більше »

  Хочете задати нам питання, пройдіть на сторінку контакти

  Тонування офісних перегородок Київ, тонування вікон плівкою, тонування офісних перегородок Київ, Тонування матовою плівкою, тонування плівкою Київ, Тонування офісів Київ, обклеювання скла матовою плівкою.Тонування офісних перегородок декоративними плівками, Тонування Перегородок, Тонування офісних перегородок, ціна, Київ, Декоративне Тонування Київ