(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери для офісу

  Об'ємні літери для офісу

  Об'ємні літери в офісі можуть стати відмінним рішенням для декорування інтер'єру. Згадайте логотипи компаній в зонах ресепшен великих офісів, готелів, ресторанів. Об'ємні букви закріплюють ваше перше враження, отримане ще при вході, демонструють солідність і серйозність компанії, стають центром усього декору.

  Об'ємні літери без підсвічування

  Несвітлові об'ємні літери часто використовуються для оформлення дизайну інтер'єру в корпоративному стилі. Не лише об'ємні логотипи, але і слогани, написи на стіні з об'ємних букв будуть яскравим доповненням офісного простору. Об'ємні букви з акрилу або пластика, розміщені в точках роздрібних продажів, або офісах, забезпечує впізнанність вашого бренду і підкреслюють іміджевий статус компанії. Рекомендуємо розміщувати об'ємні літери в інтер'єрі в зв'язці зі світловою зовнішньою рекламою.

  Об'ємні літери з контражурним підсвічуванням

  Букви з контражурним підсвічуванням є популярним рішенням для оформлення інтер'єрної реклами. Яскравий ореол підсвічування вивіски забезпечується світлодіодами, встановленими в тильній частині літери. Самі об'ємні букви кріпляться до стіни або іншої поверхні на дистанційних утримувачах. Можливі різні кольори підсвічування - білий, синій, зелений, червоний, фіолетовий, жовтий. Якщо немає можливості для виведення дротів під кожну літери, ми рекомендуємо використати підкладку(основу) для рівнішого розсіювання світла, а так само для того, щоб приховати в ній усі дроти і блок живлення.

  Об'ємні літери - чудовий засіб інтер'єрної реклами, що дозволяє створювати стильні і виразні вивіски і логотипи. Підсвічування ж грає роль каталізатора хорошого враження у потенційних клієнтів.

  Рекламне бюро "Наші люди" створить для вас найбільш відповідний варіант виконання об'ємних букв, який з максимальною точністю передасть суть вашої компанії.

  « Повернутися до списку Дізнатися більше »

  Хочете задати нам питання, пройдіть на сторінку контакти

  Об'ємні букви Київ, виготовлення об'ємних букв в Києві. Виробництво об'ємних букв Київ. Об'ємні букви ціна Київ. Замовити об'ємні букви Київ. Об'ємні букви виготовлення в Києві. Низькі ціни об'ємних букв Київ. Виготовлення об'ємних букв Київ. Букви об'ємні Київ. Об'ємні букви в Києві. Об'ємні букви з контражурним підсвічуванням Київ. Об'ємні букви з лицьовою підсвіткою Київ. Об'ємні букви купити в Києві. Об'ємні літери Київ. об'ємні букви Київ ціна