(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об`ємні літери в Києві – виробництво та монтаж

  Об`ємні літери в Києві - виробництво та монтаж

  Об'ємні літери сьогодні, без сумніву, є одним з найвиразніших і яскравіших видів зовнішньої реклами. Також, як і будь-яка вивіска, об'ємні букви носять інформативний характер, повідомляючи клієнтів про місцезнаходження об'єкту, але в той же самий час об'ємні літери набагато більше привабливі, завдяки особливостям своєї конструкції - об'єму, різному підсвічуванню і незвичайній формі шрифтів.

  Об'ємні літери в Кмєві бувають декількох видів - не світлові об'ємні букви, світлові об'ємні літери, букви з контражурним підсвічуванням, об'ємні літери з лицьовим підсвічуванням, плоскі літери з ПВХ на дистанційних тримачах, плоскі літери з акрилу на дистанційних тримачах, а також деякі інші.

  Вартість об'ємних літер залежить від кількості об'ємних літер в замовленні, вживаних матеріалів і технологій, які світлові елементи використовуватимуться, в якому місці монтуватиметься конструкція, за допомогою яких кріпильних елементів. Для того, щоб дізнатись вартість виготовлення об'ємних літер з монтажем або без, достатньо залишити заявку на розрахунок на сайті або зв'язатися з нашим менеджером по телефону або в мессенджері viber.

  У рекламному бюро "Наші люди" Ви можете купити об'ємні літери, купити об'ємні літери з ПВХ, пластика, оргскла, пінопласту, купити об'ємні літери з підсвічуванням, замовити об'ємні букви будь-якої складності по ваших розмірах, в повній відповідності з усіма Вашими побажаннями. Ми надаємо послуги з розробки дизайн-макета вивісок з використанням об'ємних літер, їх виробництву і монтажу. Після проведення усіх необхідних розрахунків та узгодження макету конструкції, Ваше замовлення на об'ємні букви передається у власний виробничий цех, що дозволяє виконати усі роботи якісно і в строк.

  « Повернутися до списку Дізнатися більше »

  Хочете задати нам питання, пройдіть на сторінку контакти

  Об'ємні букви Київ, виготовлення об'ємних букв в Києві. Виробництво об'ємних букв Київ. Об'ємні букви ціна Київ. Замовити об'ємні букви Київ. Об'ємні букви виготовлення в Києві. Низькі ціни об'ємних букв Київ. Виготовлення об'ємних букв Київ. Букви об'ємні Київ. Об'ємні букви в Києві. Об'ємні букви з контражурним підсвічуванням Київ. Об'ємні букви з лицьовою підсвіткою Київ. Об'ємні букви купити в Києві. Об'ємні літери Київ. об'ємні букви Київ ціна