(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об`ємні логотипи в Києві

  Об`ємні логотипи в Києві

  Об'ємний логотип - це унікальна можливість надати інтер'єру або вхідній групі брендований образ, донести до клієнтів корпоративний стиль компанії. Логотип з підсвічуванням - це спосіб виділитися серед конкурентів в холі офісної будівлі або на виставці. Елементи, що світяться, залучають до себе увагу не лише при яскравому освітленні, але і у сутінках, що забезпечує рекламні властивості логотипу практично 24 години на добу.

  Виготовлення об'ємних логотипів в Києві можливе з використанням різних видів пластика та інших матеріалів, за допомогою яких компонується прозорість і непрозорість елементів логотипу. Вбудовані тим або іншим способом світлодіоди дають різні види підсвічування, що дозволяють виділити логотип фірми на загальному плані.

  Об'ємний логотип компанії легко прочитується відвідувачами і перехожими навіть здалека, що робить заклад помітнішим і більше впізнанним. Розміщення об'ємного логотипу, що світиться, можливе не лише на вулицях і біля входу в заклади. Логотип з підсвічуванням може стати декоративним елементом на стіні в офісі, шоурумі, на підприємстві, в кафе і будь-якому іншому комерційному приміщенні.

  Виготовлення об'ємного логотипу

  Об'ємний логотип можна виготовляти з найрізноманітніших матеріалів, ми ж розглянемо найбільш популярні з розряду ціна-якість.

  • Об'ємний логотип з пластика - напевно, найпопулярніший на сьогодні вид рекламних логотипів. Для виробництва логотипу з пластика можна використати різні полімерні матеріали, найбільш популярні це ПВХ і оргскло(акрил). Логотип з пластика ПВХ можна виготовити будь-якої форми, розміру і забарвлення. По-перше, під об'ємний логотип з ПВХ можна підібрати кольоровий пластик, по-друге - поверхню можна обклеїти самоклеючою плівкою.
  • Об'ємний логотип з пінопласту - це бюджетний варіант, у виготовлення використовується спеціальний пінопласт, вирізується у вигляді вашого логотипу, а потім забарвлюється. Логотип з пінопласту завоював досить великий ринок, його можна зустріти в місті практично скрізь, це пояснюється невеликою вартістю і привабливим виглядом готового виробу.
  • Об'ємні логотипи з підсвічуванням – це звичайний логотип, до якого просто додають світлові елементи, внутрішні або зовнішні залежно від конкретного проекту. Сказати які світлові елементи краще використати для логотипів з підсвічуванням однозначно не можна, потрібний індивідуальний підхід, все-таки такий важливий елемент іміджу компанії не можна ставити на конвеєрне виробництво.

  Виготовлення об'ємних логотипів в Києві – це одно з наших провідних напрямів. Для прорахунку виготовлення і установки логотипу, Ви можете залишити заявку на розрахунок на сайті або написати запит на електронну пошту або Viber, які вказані в розділі контакти.

  Замовити логотип на стіну в офіс можна залишивши заявку на розрахунок на сайті або відправити лист на пошту.

  « Повернутися до списку Дізнатися більше »

  Хочете задати нам питання, пройдіть на сторінку контакти

  Логотип на стіну в офіс Київ. Виготовлення об'ємних логотипів на стіну в Києві. Об'ємний логотип, логотип з акрилу Київ. Логотип з пінопласту в Києві. Логотип на стіну. Світловий логотип на стіну. Логотип для офісу, букви на стіну в офіс. Виготовлення логотипів Київ. Виробництво логотипів в Києві. Логотип на ресепшн Київ. Логотип на стіні для ресепшн Київ. Логотипи-виготовлення логотипів Київ, Логотипи на фасад будівлі Київ. Логотип на стіну Київ. Логотип в офіс Київ