(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Оформлення офісного простору інтер’єрною рекламою

  Оформление офисного пространства интерьерной рекламой

  У виготовленні візуальної реклами є великий сегмент продукції, позначений поняттям " інтер'єрна реклама " . До нього входять: об'ємні світлові логотипи, офісні таблички, інтер'єрні вивіски, написи з об'ємних букв, плоскі букви на дистанційних утримувачах та багато іншого. Не можна не згадати, що все вищезгадане – лише частина продукції для оформлення офісного простору.

  Щоб зробити перше враження на Ваших клієнтів, потрібно замовити логотип на ресепшен, оживити Ваші стіни стильною графікою та зручною навігацією. Перетворіть скляні двері, скло офісних перегородок за допомогою тонування матовими або кольоровими плівками - маючи доступ до широкого спектру технологій та матеріалів, ми можемо виготовити практично будь-яку продукцію для оформлення приміщень в офісі або бізнес-центрі.

  Оформити приміщення офісу у фірмовому стилі можна такими способами:

  • логотип на ресепшен
  • логотип на стіні
  • навігаційні таблички, панно
  • таблички з логотипом таблички на кабінети
  • оформлення стін: фотошпалери, наклейки, об'ємні літери
  • тонування офісних перегородок плівками

  Інтер'єрна реклама: логотипи, об'ємні літери, таблички, оформлення стін та офісних перегородок

  Виготовлення інтер'єрної реклами має кілька простих правил. Вони дуже прості. Перше правило: інтер'єрна реклама не має бути нав'язливою. Така реклама має на увазі лаконічність і повинна гармоніювати з інтер'єром приміщення та сферою діяльності компанії.Друге правило також елементарно – інтер'єрна реклама має максимально відповідати місцю розміщення. Наприклад, на ресепшен чудово виглядатиме інтер'єрна реклама, така як об'ємний логотип на стіні компанії, а на дверях кабінету керівника прийде до місця офісна табличка з оргскла. Для навігації в офісі можна використовувати таблички із пластику пвх або акрилу. Якщо компанія великого масштабу діяльності, і має представництва та філії у багатьох містах країни чи світу, то для оформлення стіни в офісі чудово підійде карта світу чи країни, з підсвічуванням або без неї. На такій карті можна позначити філії фірми, що додатково підкреслить масштаб та солідність цієї компанії.

  Креативно оформити стіни офісного приміщення можна, замовивши об'ємні літери та написи з пінопласту або пластику. Так можна позначити основні напрямки діяльності фірми або важливі події в історії компанії. Для такого оформлення стін також підійдуть плоскі та псевдооб'ємні літери з акрилу. Розмістити такі написи можна впритул до стіни або на дистанційних тримачах.

  Якщо кабінети та робочі зони в офісі поділяються скляними перегородками, то оформити їх можна за допомогою тонування матовими плівками або повнокольоровою печаткою на оракалі.

  Завдяки індивідуальному підходу до інтер'єрної реклами, ми уможливлюємо виробництво інтер'єрних вивісок абсолютно будь-якої форми та складності: від найпростіших офісних табличок та стендів до багаторівневих логотипів з лицьовим або контражурним підсвічуванням.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Рекламное оформление витрин магазинов Киеве . Комплексное оформление магазинов. Рекламное Оформление Магазина. Оформление витрин и фасадов магазинов в Киеве. Оформление Витрин: Поклейка пленки на витрины Киев. Оформление витрины магазинов Киев, Оформление витрин для магазинов - цены в Киеве. Поклейка пленки Оракал. Оформление витрин Киев, оформление витрин пленкой. оформление витрин Киев, оклейка витрин пленкой. оформление витрин в Киеве. поклейка витрин киев. брендирование витрин.Комплексное оформление витрин киев. оформление витрин магазинов киев. оформление витрин цена киев. оформление витрин магазинов одежды киев. Рекламное оформление торговых центров. Рекламное оформление фасадов. Комплексное оформление фасадов. Рекламное оформление цена Киев. Изготовление интерьерных вывесок в Киеве. Интерьерные вывески Киев. Офисные вывески в Киеве. Изготовление вывесок Киев. Интерьерная реклама Киев. Интерьерные вывески — заказать изготовление в Киеве. Изготовление вывесок. Изготовление наружной и интерьерной рекламы, вывеска изготовление. Интерьерные рекламные вывески в Киеве. Вывески — рекламные фасадные и внутренние вывески в Киеве. Интерьерные вывески из акрила (оргстекла). Наружная реклама Киев, вывески, вывеска Киев, вывески плоские, световые вывески, вывески объемные, вывески не световые. Интерьерные вывески, реклама в интерьере Киев. Заказать вывеску. Изготовление рекламы Киев. Рекламное оформление интерьера. Изготовление вывесок Киев, светодиодная вывеска. Вывеска на магазин, вывеска для торгового центра, вывеска для салона красоты. Рекламные вывески в торговых центрах. Вывески - изготовление вывесок из пластика, баннера и композита киев. Рекламное оформление торговых центров киев. Внутреннее рекламное оформление торговых центров в киеве