(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Оформлення вітрин магазинів плівками

  Оформление витрин магазинов пленками

  Як перетворити простір офісу чи торгові площі на ефективний інструмент реклами? Актуальне рішення - це обклеювання вітрин плівкою. Крім декоративної функції, цей вид рекламного оформлення повідомляє покупцям та клієнтам про особливості ваших товарів чи послуг, ненав'язливо стимулюючи їх зазирнути всередину та зробити покупку.

  Обклеювання вікон плівкою здійснюється з певним зображенням, характерним для кожного магазину або закладу. Наприклад, фото продовольчих товарів, доречно розмістити на вітрині продуктового магазину, а фото моделей із трендових колекцій – на вітринах бутіків та магазинів одягу. Навіть за мінімального бюджету можна оригінально і зі смаком оформити вітрину. Хорошим прикладом є оформлення вітрин візерунками чи різноманітними графічними фігурами.

  Можливості широкоформатного та інтер'єрного друку дозволяють нанести на плівку будь-яке зображення будь-якого розміру, це може бути назва магазину, логотип або слоган, перелік товарів і брендів, інформація про знижки та сейли - все це є складовою будь-якої вітрини.

  Обклеювання вітрин плівкою

  Обклеювання вітрин плівкою стало дуже затребуваним за рахунок своїх переваг. По-перше, друк на плівці є досить доступним способом оформлення вітрин. А по-друге, плівка - це практичний матеріал, який легко монтувати та демонтувати на безліч поверхонь, при цьому, не займаючи багато часу та зусиль при виконанні робіт. Використання плівки як реклами актуальне як для короткострокових, так і довгострокових цілей.

  Однією з найбільш примітних особливостей вінілової плівки для обклеювання вітрин є її різноманіття. Крім того, що цей матеріал випускається різного розміру, товщини, кольору, сьогодні технології дозволяють наносити на плівку будь-які зображення, аж до широкоформатних фотографій високої чіткості. Тепер стало можливим перетворити буквально будь-яку вітрину на яскравий, ефектний та неординарний рекламний щит. Плівка проста в експлуатації і довго зберігає свій первозданний зовнішній вигляд.

  Для замовлення друку та поклейки плівки на вітрини, залишайте заявку на розрахунок або ж телефонуйте за телефонами, зазначеними в розділі «контакти»

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Оформление витрин Киев, поклейка пленки на витрины, оклейка витрин пленкой.Рекламное оформление витрин магазинов Киев. Оформление Витрин: Поклейка пленки на витрины Киев. Оформление витрины магазинов Киев, Поклейка пленки Оракал. Оформление витрин Киев, оформление витрин пленкой. оформление витрин Киев, оклейка витрин пленкой. оформление витрин в Киеве. поклейка витрин киев. брендирование витрин.
  комплексное оформление витрин киев. оформление витрин магазинов киев. оформление витрин цена киев. оформление витрин магазинов одежды киев