(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Оформлення виставок та виставкових стендів

  Оформление выставок и выставочных стендов

  Роль виставок сьогодні, коли ринок перенасичений товарами та послугами, неможливо переоцінити. Подання компанії на виставці є її візитною карткою та своєрідним показником успішної роботи у своєму сегменті бізнесу. Саме тому усіляких виставок з кожним роком стає дедалі більше, а оформлення виставкових стендів дедалі частіше доручається професіоналам. Тобто тим, хто виконує свою роботу на належному рівні.

  Грамотне та ексклюзивне оформлення стендів дозволяє привернути увагу аудиторії, донести до потенційних клієнтів важливу інформацію, вигідно та ефектно уявити продукт.

  Оформлення виставок плівкою – один із найпоширеніших варіантів обробки виставкових залів та павільйонів. Серед основних переваг оформлення плівками можна виділити те, що плівки дозволяють втілити практично будь-який дизайнерський задум, а так само те, що плівка досить швидко монтується і так само швидко демонтується після закінчення виставки. Інформація, що розміщується на виставкових стендах, формує імідж компанії та є одночасно і рекламою, і приводом для укладання договорів. Щоб цей привід був найбільш привабливим, необхідно красиве та якісне оформлення, а обклеювання плівкою виставкового стенду для цих цілей дуже добре підходить.

  Зовнішній вигляд виставкових стендів та конструкцій ретельно продумується ще на стадії розробки концепції. При цьому можливості для оформлення стендів та павільйонів не обмежені вузьким спектром матеріалів чи технологій.

  Найчастіше використовувані рішення для оформлення виставкових стендів:

  • обклеювання виставкових стендів плівкою;
  • об'ємні літери та логотипи компанії або бренду;
  • використання інсталяцій (наприклад, об'ємні літери на подіумі);
  • застосування об'ємних фігур, літер із пінопласту або пінополістиролу.

  Ми пропонуємо увазі своїх клієнтів і успішно реалізуємо на практиці найсучасніші тенденції щодо оформлення виставкових стендів, залів експозицій різного роду. Сюди можна віднести обклеювання стендів різними плівками, декорування банерами для привернення уваги відвідувачів. У переліку наших послуг виготовлення підлогових об'ємних букв з пінопласту та пластику, світлові та несвітлові об'ємні літери на подіумі, інсталяції з об'ємних літер та фігур. Наша компанія готова реалізувати проекти будь-якої складності, пропонуючи різні рішення для оформлення виставкових стендів та залів.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Оформление выставок и выставочных стендов. Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев