(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Обклеювання перегородок в офісі: функціональність та практичність

  Оклейка перегородок в офисе

  Одним з найпростіших і доступних способів перетворити типове офісне приміщення є обклеювання офісних перегородок тонувальними плівками. Обклеювання перегородок плівкою вирішує як естетичні, так і практичні завдання: використовуючи кольорову або матову плівку, можна функціонально зонувати офісний простір, створити комфортні місця для роботи, забезпечити приватність переговорної, приймальні або кабінету директора.

  Комплексне обклеювання офісних перегородок плівкою є спеціальною послугою, яка передбачає нанесення на поверхню скла декоративної плівки. Оклеюючий матеріал дозволяє затемнити або вдосконалити дизайн перегородки, що сприятливо позначається на функціональності та комфортності роботи персоналу всередині будівлі.

  Якщо офісний простір Вашої компанії розділяють скляні стіни, то за допомогою обклеювання ви зможете надати їм більшої функціональності та привабливості. Тонування перегородок в офісі дозволяє швидко перетворити інтер'єр та створити комфортну обстановку для роботи персоналу. Обклеювання плівкою робить скло більш стійким до механічних пошкоджень: тонуючі плівки наносяться на поверхню скла, а наявність клейового шару гарантує їх надійну фіксацію. Обклеювання скляних перегородок проводиться на вже встановлені конструкції, їх демонтаж не потрібно.

  Для кожного клієнта можна розробити індивідуальний дизайн перегородок офісу, дотримуючись побажань замовника та враховуючи особливості фірмового стилю компанії.Використовуючи кольорові плівки та можливості плотерного різання, скляну поверхню офісних стін може прикрасити оригінальне зображення, візерунок або логотип. Для обклеювання офісних перегородок ми застосовуємо такі види плівок:

  • Кольорову;
  • Прозору матову;
  • Напівпрозору з ефектом піскоструминної обробки;
  • Вітражну;
  • З фотодруком.

  Декоративні плівки із графічними елементами допоможуть підкреслити корпоративний дух компанії. Нанесення на скляні перегородки логотипу та тематичної символіки дозволить клієнтам краще орієнтуватись у Вас в офісі.

  Декоративне тонування офісних перегородок може комбінувати прозорі та непрозорі матеріали, плівки з абстрактними малюнками або зображення з певною символікою. Завдяки сучасним технологіям обробки плівки, можна досягти різних ефектів, наприклад, дзеркального або матового скла, а також різноманітних малюнків та візерунків.

  Як замовити тонування перегородок в офісі плівкою?

  Щоб замовити послугу тонування скляних перегородок, Вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами для обговорення параметрів для подальшого розрахунку та пропозицій. Наші фахівці розроблять вам макет майбутнього зображення, також Ви можете надати свій макет для виробництва.

  Вартість роботи залежатиме від площі офісного приміщення, висоти та ширини скла, складності поклейки, а також від характеристик плівок, що використовуються для тонування. З тонуванням скла Ваш офіс може стати більш сучасним, комфортним, стильним та затишним.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Тонировка офисных перегородок Киев, тонировка окон пленкой, Тонирование офисных перегородок Киев, тонировка матовой пленкой, тонирование пленкой Киев, тонировка офисов киев, оклейка стекол матовой пленкой.Тонировка офисных перегородок декоративными пленками, тонировка Перегородок, Тонирование офисных перегородок, цена, Киев, Декоративное тонирование киев