(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Обклеювання плівкою оракал – ефективний результат при мінімальних витратах

  Самоклеящаяся пленка (оракал)

  Самоклеюча плівка (оракал) є універсальним матеріалом для реклами, який можна застосувати на різні поверхні - вітрини магазинів, супермаркетів, кіосків та інших видів торгових приміщень, виставкові стенди, фасади будівель, лайтбокси, зовнішні та внутрішні поверхні стін, офісні перегородки, вікна та і т.д. Незалежно від того, який малюнок або текстуру містить плівка, який розмір і форму вона має, обклеювання плівкою оракал - це ідеальне рішення для практично будь-яких рекламних та оформлювальних завдань, оскільки дозволить заощадити Вам час та кошти та отримати якісний результат при мінімумі витрат.

  Поклейка плівки оракал

  Фасад будівлі, вітрина магазину, рекламний лайтбокс на вході в торговий зал — це не просто поверхня для рекламних матеріалів, це візитна картка закладу, акцент, стиль, сприйняття та імідж компанії, що привертає увагу і формує враження. Від того, наскільки якісно та надійно нанесені рекламні та інформаційні матеріали, залежатиме їхня ефективність. Тому навіть найяскравіші та якісні повідомлення, нанесені на плівку, мають бути професійно поклеєні.

  Поклейка пленки (оракал)

  Звернувшись до нашого рекламного бюро, Ви отримуєте широкий асортимент послуг з нанесення рекламних та декоративних зображень на майже будь-які поверхні. Ми здійснюємо поклейку плівки з рекламною інформацією на скляні поверхні вітрин, вікон, дзеркал, оформлення виставкових стендів плівкою.

  У переліку наших послуг також обклеювання оракалом (плівкою ORACAL) фасадів будівель та внутрішніх стін приміщень офісів, торгових та виставкових павільйонів поклейка оракала будь-яких розмірів на рекламні щити та інші площини.

  « Повернутись до списку
  Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Печать на оракале г. Киев. Печать на Оракале киев. Печать на самоклеющейся пленке киев. Печать на оракале в Киеве. Печать на самоклейке. печать на пленке киев. печать на пленке цена. печать на пленке оракал киев.Широкоформатная печать, Интерьерная печать, Полноцветная печать, Широкоформатная печать Киев, Печать на пленке, Печать на оракале, Печать Ritrama, Печать наклеек, Печать Oracal, Печать на самоклейке, Печать на перфорированной пленке, Широкоформатная печать в Украине, Полиграфия Киев, Срочная печать, Печать на самоклеящейся пленке,Печать на баннере, Печать на литом баннере, Печать на ламинированном баннере, Баннеры с люверсами, Печать на баннерной сетке,Печать баннеров, Печать баннеров Киев, Печать на бумаге сити, Печать плакатов, Печать постеров, Срочная печать баннеров, Печать на холсте, Фотообои, Печать фотообоев,дизайн макетов, Поклейка пленки, Полиграфия