(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Обклеювання плівкою вітрин – завжди дієвий варіант брендування

  Оклейка пленкой витрин – всегда действенный вариант брендирования

  Брендування вітрин (поклейка оракала) – один із найкращих способів рекламного оформлення скла та вітрин торгових центрів. Замовити поклейку плівки на вітрини в індивідуальному дизайні, значить вирішити відразу кілька маркетингових завдань:

  • заявити про свою нову торгову марку;
  • показати бренди, представлені у магазині;
  • повідомити про акції, спеціальні пропозиції, надходження нових колекцій;
  • залучити потік цільової аудиторії у новий магазин, офіс бізнес-центру;
  • вигідно виділитись серед конкурентів.

  Варіанти брендування вітрин плівками

  Широкоформатний друк на оракалі (плівці, що самоклеїться) – використовується, щоб у короткі терміни виконати оформлення вітрин в єдиному стилі, в корпоративних кольорах, виділити вітрину закладу іміджевими зображеннями та фотографіями, які підкреслять напрямок діяльності фірми.

  Поклейка перфорованої плівки підійде в тому випадку, якщо потрібно розмістити рекламні матеріали і зберегти світлопроникність вітрин.

  Обклеювання вітрин за допомогою аплікацій з кольорових плівок (поклейка оракала з плоттерним різанням) дає можливість зробити оригінальну рекламу, обклеюючи тільки частину вітрини. Плоттерне різання плівки дозволяє виготовити наклейки будь-яких складних форм зі всілякими візерунками та орнаментами.

  Також для стилізованого оформлення торгових центрів, бутіків можуть застосовуватися кольорові вітражні плівки, тонування скла прозорими матовими плівками з різноманітними візуальними ефектами.

  Оформлення вітрин плівками або поклейку плівки на будь-яку поверхню можна замовити у нашому рекламному бюро. Залишіть заявку на розрахунок на нашому сайті або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом. Телефони та адреса електронної пошти наведено у розділі. «Контакти».

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Оформление витрин Киев, поклейка пленки на витрины, оклейка витрин пленкой.Рекламное оформление витрин магазинов Киев. Оформление Витрин: Поклейка пленки на витрины Киев. Оформление витрины магазинов Киев, Поклейка пленки Оракал. Оформление витрин Киев, оформление витрин пленкой. оформление витрин Киев, оклейка витрин пленкой. оформление витрин в Киеве. поклейка витрин киев. брендирование витрин.
  комплексное оформление витрин киев. оформление витрин магазинов киев. оформление витрин цена киев. оформление витрин магазинов одежды киев