(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Обклеювання вітрин магазинів плівками

  Самоклеящаяся пленка (оракал)

  Обклеювання вітрин магазинів плівками – вигідна, проста та оригінальна реклама, яка не тільки відрізняється своєю високою ефективністю, але привертає увагу багатофункціональністю.

  Вінілова плівка. Переваги

  Однією з найбільш примітних особливостей вінілової плівки для обклеювання вітрин є її різноманіття. Крім того, що цей матеріал випускається різного розміру, товщини, кольору, сьогодні технології дозволяють наносити на плівку навіть зображення, аж до широкоформатних фотографій високої чіткості. Тепер стало можливим перетворити буквально будь-яку вітрину на яскравий, ефектний та оригінальний рекламний щит. Вона проста в експлуатації і довго зберігає свій первозданний зовнішній вигляд.

  Застосування плівки

  В даний час на ринку представлена ​​велика кількість різної плівки. Її застосовують для тонування та матування вікон та скляних перегородок в офісах, підвищення міцності скла на підприємствах, а також як рекламний носій на вікнах та вітринах магазинів та торгових точок.

  Вітрина магазину або торгового центру, місця вуличних продажів є ідеальним, а головне - доступним рекламним майданчиком. Тут ви можете розмістити інформацію про знижки, контакти, назви брендів та будь-які зображення, що здатні привернути увагу клієнта або забезпечити приміщенню абсолютний захист від цікавих поглядів (актуально під час ремонту та не тільки). Будь-коли плівку можна зняти і замінити її іншим, більш актуальним рекламним матеріалом. Обклеювання вітрин плівками в Києві – це красиво, просто та вигідно!

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Оформление витрин Киев, поклейка пленки на витрины, оклейка витрин пленкой.Рекламное оформление витрин магазинов Киев. Оформление Витрин: Поклейка пленки на витрины Киев. Оформление витрины магазинов Киев, Поклейка пленки Оракал. Оформление витрин Киев, оформление витрин пленкой. оформление витрин Киев, оклейка витрин пленкой. оформление витрин в Киеве. поклейка витрин киев. брендирование витрин.
  комплексное оформление витрин киев. оформление витрин магазинов киев. оформление витрин цена киев. оформление витрин магазинов одежды киев