(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Плівка оракал та її застосування

  Пленка оракал и ее применение

  При всій різноманітності матеріалів і технологій у рекламній та декоративній сферах, самоклеюча плівка (оракал) – це універсальне рішення для комерційних і побутових завдань, що набуло широкого поширення завдяки своїм незаперечним перевагам:

  • можливість яскравого повнокольорового друку різними технологіями;
  • великий асортимент різновидів плівок для різних завдань;
  • доступність та універсальність у застосуванні.

  Конструктивно плівка (оракал) є композитним матеріалом, що складається з верхнього шару, на який наноситься зображення, клейового шару і підкладки, яка легко відділяється безпосередньо перед наклеюванням на поверхню.

  Поклейка плівки оракал у Києві знаходить застосування у різних напрямках, які умовно можна розділити на чотири основні – комерційне застосування, інформаційне, промислове, декоративне.

  Комерційне застосування. Це може бути рекламне оформлення вітрин – акції, розпродажі, нові товари, колекції та подібна інформація, яка має привернути увагу потенційних клієнтів, відвідувачів та покупців. Здійснити оформлення вітрин оракалом у Києві можна за допомогою найпопулярніших технологій – широкоформатний та інтер'єрний друк на оракалі з поклейкою на скло або іншу поверхню, та плоттерне різання кольорових плівок з подальшою аплікацією на вітрину.

  Інформаційне застосування. Для того, щоб швидко підготувати майданчик до масового відвідування цільової аудиторії, зручно використовувати друк на самоклейці для організації покажчиків, інформаційних стендів та інших рішень, що спрямовують потоки людей.

  Промислове застосування. Насамперед, друк на плівці оракал знаходить своє застосування у логістиці для маркування вантажів. На плівці, що самоклеїться, можна друкувати стандартні попереджувальні або заборонні наклейки для використання на підприємствах, штрих-коди, інформаційні та навігаційні наклейки.

  Декоративне застосування. Плівка оракал або ритрама, що самоклеїться, використовується для декорування різних об'єктів - автомобілів, інтер'єрів, фасадів, побутового та комерційного простору. Обклеювання матовою плівкою скляних перегородок – дуже практичне рішення для зонування офісного приміщення. Величезний вибір матеріалів дозволяє знайти застосування поклейки плівки для прикраси практично будь-якого об'єкта чи простору.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  поклейка пленки оракал киев. поклейка пленки киев. Поклейка оракала киев. Поклейка оракала (самоклеющейся пленки) киев. Поклейка пленки Oracal Киев. Поклейка пленки и оракала на витрины в Киеве. Монтаж пленки киев. Монтаж пленки на стекло киев. Поклейка пленки киев. Оформление витрин киев, оклейка витрин пленкой, скидки на витринах, оформление витрин