(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Плоскі та псевдооб’ємні літери для реклами

  Плоские и псевдообъемные буквы для рекламы

  Існує безліч варіантів виготовлення вивісок, але не завжди замовник готовий вкладати кошти у дорогу вивіску. Вирішенням питання в цьому випадку є виготовлення вивіски із плоских букв.

  Плоскі букви затребувані на рекламному ринку не тільки як найбільш привабливий ціновий варіант, часто плоскорізані букви є частиною рекламної концепції і гармонійно доповнюють об'ємні логотипи компанії. Одним із варіантів плоских букв є широко відомі псевдооб'ємні букви – це плоскі букви на дистанційних утримувачах. За цією технологією відбувається так само виготовлення плоских букв з підсвічуванням «контражур».

  Найчастіше плоскі або псевдооб'ємні літери замовляють для розміщення в інтер'єрі. Це може бути оформлення зони ресепшн логотипом компанії, навігація в офісному приміщенні або бізнес центрі, оформлення стін написами з плоских букв.

  Плоскі літери з ПВХ – це найпоширеніший вид плоских літер із пластику. Зазвичай товщина літер із даного матеріалу становить від 3-х до 10мм. ПВХ вирізається на фрезерувальному верстаті, далі відбувається фарбування пластику або обклеювання вінілової плівкою Оракал 641. Букви та написи з пластику ПВХ - відмінне рішення для виготовлення хештегів. Вибравши цей варіант, Ви отримаєте вивіску за доступною ціною.

  Плоскі літери з композиту – це літери, вирізані з алюмінієвого композиту, матеріалу, який має міцність алюмінію та легкість пластику. Товщина цього виду букв становить 3-4мм. Широка палітра композитних матеріалів дозволяє підібрати необхідний колір.

  Плоскі літери з акрилу – матеріалом для виготовлення даних літер є оргскло (акрил), товщина плоскорізаних літер обмежена товщиною матеріалу і становить 3мм для кольорових літер та 2-10мм для літер із прозорого оргскла. Щоб отримати більші об'ємні літери з акрилу, можлива спайка двох листів акрилу – кольорового з кольоровим або прозорого з кольоровим. Дорого та солідно виглядають літери із дзеркального акрилу (золотого чи срібного).

  Плоскі букви кріпляться до стіни безпосередньо (на двосторонній скотч або за допомогою клею) або на дистанційних утримувачах. Останній варіант підходить у тому випадку, якщо букви та елементи не надто дрібні, і є завдання візуально збільшити обсяг букв та написів.

  Для розрахунку та замовлення плоских, псевдооб'ємних літер Ви можете залишити заявку на розрахунок на сайті або зателефонувати нам. Ми завжди готові запропонувати найбільш оптимальний варіант за матеріалами та бюджетом.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Буквы несветовые, Буквы несветовые киев. Объемные буквы, изготовление объемных букв в Киеве, псевдообъемные буквы цена, объемные буквы из пластика, Не световые объемные буквы в Киеве, Несветовые объемные буквы Киев, Несветовые объемные буквы. Несветовые буквы. Изготовление плоских букв несветовых Киев. Несветовые вывески Киев, несветовые буквы киев, несветовые объемные буквы цена, купить несветовые объемные буквы, изготовление несветовых вывесок Киев, акриловые буквы Киев, Буквы из пвх в Киеве, Изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемные несветовых букв Киев. Производство несветовых вывесок Киев. Вывески - изготовление вывесок из пластика Киев, объемные буквы Киев, несветовые буквы киев, объемные буквы без подсветки Киев