(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Застосування матової плівки при тонуванні перегородок

  Поклейка матовой пленки на стекла

  Тонування перегородок дозволяє досягти функціональності в облаштуванні офісу. Наклеєні плівки підвищують міцність скла, захищають внутрішній простір офісу від зайвого сонячного світла, дозволяють сформувати приємний дизайн приміщення. При цьому невисока вартість плівкового покриття дозволяє моделювати нові рішення та зміни всередині офісу без серйозних витрат та з частотою, яка бажана керівництву офісу.

  Завдяки різноманітності видів плівки, можна досягати найнесподіваніших і найкрасивіших обрамлень офісу. Так, тонування перегородок матовою плівкою добре виглядатиме на склі офісних перегородок, де йде рутинна канцелярська робота. Водночас фотодрук на плівці для перегородок дасть змогу висловити свій багатий творчий потенціал там, де потрібна творчість та ідейність.

  Матові плівки створюють приємний для ока оптичний простір. Очі у співробітників не втомлюються і не втомлюються, що, своєю чергою, сприяє підвищенню продуктивності їхньої праці. Матова плівка є відмінним рішенням щодо створення комфортної обстановки в офісному просторі. При цьому на саму матову поверхню з часом можна буде нанести малюнок, який буде доречним у роботі офісу. Важливо так само й та обставина, що за матовою поверхнею перегородки співробітники почуватимуться захищеними від стороннього ока, що дозволить концентруватися на робочих процесах.

  Тонування перегородок плівкою з малюнком

  Деякі офісні приміщення повинні мати свій власний, виключно їм притаманний стиль. Для цього використовується тонування перегородок. Плівка на таких перегородках має мати індивідуальний малюнок.

  Плівка з малюнком хороша тим, що дозволяє виділити приміщення і одночасно виконує роль, яка притаманна і звичайному матовому обклеюванню перегородок. Яскравість або серйозність колірного рішення надовго визначатиме робочий фон у вашому офісі. Гармонійно підібрана колірна гама та стилістика тонування скляних перегородок дозволить прикрасити Ваш офіс та при цьому збереже робочу атмосферу.

  Психологи відзначають, що колірний і світловий фон, який переважає в офісі, здатний безпосередньо впливати на психологічний клімат у колективі. Матові або глянцеві плівки різних відтінків і кольорів, а також малюнки, створені зі спеціальної плівки, дозволяють сформувати необхідну робочу атмосферу.

  Тонування перегородок зі смужками в Києві є досить популярною послугою поклейки на скляну поверхню.

  Для виконання поклейки матової плівки зі смугами застосовується плотерне різання плівки. Тобто, за бажанням замовника створюється векторний макет з розмірами матових смуг та прозорими, на ріжучому плоттері вирізається малюнок або візерунок, який надалі переноситься на скло. У деяких випадках необхідно використовувати монтажну плівку для перенесення малюнка на скло.

  Тонування перегородок в офісі матовою плівкою дозволяє досягати найрізноманітніших рішень при облаштуванні офісу. Така плівка дуже зручна і тому популярна у більшості власників та орендарів офісних приміщень. Скляні перегородки, покриті матовою плівкою, можна перевпорядковувати протягом короткого часу. Використання плівок при
  тонування перегородок дозволяє уникнути зайвої роботи, яка може полягати в демонтажі та монтажі. Роботи виконуються безпосередньо на самій поверхні, яка вже встановлена ​​в офісі. Тонування перегородок із застосуванням плівки проводиться швидко і не призводить до зупинення роботи офісу.

  Ухвалюючи рішення про перетворення свого офісу, обов'язково зверніть увагу на нашу пропозицію. Ми готові виконати тонування перегородок у найзручніший для Вас час і на найбільш вигідних умовах. Звертайтеся до нас за контактними даними, вказаними на сайті компанії. Ми допоможемо перетворити Ваш офіс на місце, куди захочеться йти.

  <

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Тонировка офисных перегородок Киев, тонировка окон пленкой, Тонирование офисных перегородок Киев, тонировка матовой пленкой, тонирование пленкой Киев, тонировка офисов киев, оклейка стекол матовой пленкой.Тонировка офисных перегородок декоративными пленками, тонировка Перегородок, Тонирование офисных перегородок, цена, Киев, Декоративное тонирование киев