(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Застосування широкоформатного друку

  Сфера применения широкоформатной печати

  На сучасному ринку зовнішньої реклами безліч компаній і агентств пропонують своїм клієнтам послуги широкоформатного друку. Ціни на широкоформатний друк дуже відрізняються. Це залежить від того, чи являється компанія виробником друку і має у своєму парку устаткування для друку, або ж це агентство, яке є посередником. У арсеналі рекламного бюро "Наші люди" знаходиться сучасне друкарське устаткування, завдяки чому ми можемо запропонувати своїм клієнтам не лише широкоформатний друк високої якості, але і приємні ціни на продукцію. Перш ніж замовити широкоформатний друк, давайте спершу розберемося, що ж це таке і де його можна застосовувати?

  На сьогодні можна виділити два основні напрями застосування широкоформатного друку : зовнішня реклама та інтер'єрний друк. Зовнішня реклама сьогодні украй затребувана. Щодня, рухаючись в транспортному потоці уздовж жвавих транспортних магістралей, можна спостерігати безліч рекламних щитів і конструкцій, банерні розтяжки і величезні рекламні брандмауери.

  Велика кількість банерів прикрашає вулиці міста і фасади будівель. Інтер'єрні банери усередині торгових центрів, реклама на транспорті і багато іншого - це далеко не увесь перелік того, чим являється широкоформатний друк.

  Матеріали для широкоформатного друку

  Найпоширенішими і затребуваними матеріалами для широкоформатного друку є плівка для реклами на транспорті і оформлення вітрин, папір Blue Back або банерна тканина для щитів, світлорозсіювальний папір для сіті-лайтів, банерна сітка для будівель, щільна перфорована плівка для обклеювання вітрин і скла автомобілів . Для нанесення зображення використовується спеціальне чорнило, стійке до вигорання і різних погодних умов.

  Якщо йдеться про інтер'єрний друк, то це широкоформатний друк, який використовується для оформлення поверхонь усередині приміщень. Оскільки сьогодні для торгових точок, магазинів, бутиків, салонів і студій дуже важливо, щоб їх інтер'єр тішив око і притягав покупців, в хід йде застосування для цих цілей різних технологій і матеріалів. Найчастіше використовується самоклеюча плівка, за допомогою якої можна нанести зображення практично на будь-яку рівну поверхню. Так, наприклад друк на плівці можна надалі нанести на скло, вітрину, дзеркала, двері, пластик ПВХ.

  Широкоформатний друк сьогодні охоплює левову частку візуальної реклами і є одним з найпопулярніших і ефективніших способів притягнути клієнтів.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Широкоформатная печать в Киеве. Широкоформатная печать на баннере и ORACAL. Широкоформатная печать киев цены. Широкоформатная печать Киев. Широкоформатная печать киев дешево. Широкоформатная печать срочно - Киев