(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Виробництво об’ємних літер в зовнішній рекламі

  Производство объемных букв в наружной рекламе

  Об'ємні літери займають лідируючі позиції по ефективності в зовнішній рекламі. Вони універсальні, оскільки можуть виступати як самостійна рекламна конструкція, так і у складі вивіски як основний або додатковий елемент. Об'ємні букви досить лаконічні, але при цьому дуже ефективні. Вони можуть мати найрізноманітніший стиль, виконані різними шрифтами, об'ємні літери виготовляються по індивідуальних розмірах, а їх колірна гамма практично не обмежена. Класичні білі світлові об'ємні букви - безпрограшний варіант. У цьому кольорі літери з акрилу або пвх гармоніюють з будь-яким шрифтом.

  Виробництво об'ємних літер має на увазі роботу з різними матеріалами. Для несвітлової реклами добре підходять літери з пвх, букви з пінопласту. Для виготовлення світлових вивісок в Києві використовуються об'ємні літери з акрилу. Ефектні, яскраві і помітні, об'ємні літери викликають інтерес у споживачів і притягують їх погляд неординарним дизайном.

  Ще одним їх достоїнством є те, що розміщувати об'ємні літери можна практично на будь-якій поверхні без необхідності виготовлення додаткових, окремо розміщених конструкцій. Залежно від поверхні або побажання замовника, можливе виготовлення об'ємних букв на основі з композиту, пвх або акрилу, а так само об'ємних літер, що окремо стоять.

  Производство объемных букв

  Світлові об'ємні літери можуть бути з лицьовим внутрішнім підсвічуванням. У темний час доби така вивіска добре читається і привертає увагу. Рекламний ефект об'ємних букв поширюється на далекі відстані. Залежно від розмірів, вивіска з об'ємними літерами добре видима як зблизька, так і з дороги. Цікавим рішенням вважаються об'ємні літери з контражурним підсвічуванням. Для букв з цим типом підсвічування найчастіше потрібна додаткова підкладка (основа). В якості джерела світіння зараз в основному використовуються світлодіоди. Вони відрізняються особливо яскравим світінням, але при цьому споживають мінімум електроенергії. Деякі світлові вивіски додатково оснащуються спеціальним світлодинамічним контролером, що дозволяє добитися різних динамічних ефектів.

  Цікавий факт

  Світлові літери просто незамінні при виготовленні вивісок для будь-якої сфери діяльності. Окрім зовнішньої реклами об'ємні букви також широко використовуються при створенні інтер'єрних вивісок. Вибір того або іншого варіанту виготовлення об'ємних літер зазвичай залежить від оформлення закладу, а також бюджету і побажань замовника. В цілому ж, доступні на сьогодні технології і матеріали дозволяють добитися будь-яких бажаних ефектів і перенести з ескізу в реальність самі незвичайні і цікаві проекти. Звертайтеся в Рекламне бюро "Наші люди", і ми із задоволенням візьмемося за втілення Вашого індивідуального замовлення.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев