(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Реклама з пінопласту для просування Вашого бізнесу

  Реклама из пенопласта

  Основне завдання реклами – привернути увагу покупця та спонукати його на покупку товару. Але в сучасному середовищі високої конкуренції дуже складно досягти прихильності споживача. І якщо стимулювати покупку можна підвищенням якості та зниженням вартості, то для привернення уваги потрібні оригінальні візуальні інструменти. Наприклад, об'ємна реклама із пінопласту.

  Світові наукові дослідження показали, що мозок вважає об'ємні предмети більш значущими, ніж плоскі зображення. Тому використання в рекламі об'ємних написів, стендів, хештегов та фігур дозволяє у рази збільшити її ефективність.

  Об'ємні логотипи з пінопласту

  Офіс - обличчя компанії і воно має бути красивим. Логотип з пінопласту, розташований на центральній стіні Вашої компанії або магазину, стане чудовою прикрасою простору і правильно розставить акценти. Також він чудово підійде для компаній, які беруть участь у різноманітних виставках. Витрачати великі гроші для виготовлення логотипу або написи із пластику, оргскла для короткострокового використання просто недоцільно. При цьому об'ємні літери та логотипи з пінопласту мають гарний візуальний вигляд та якість на високому рівні, а ціна на такі вироби невисока.

  Прикрашення вітрин та стендів словами та фігурами з пінопласту

  Свята, оновлення колекції, сезон знижок та розпродажів - це дні, до яких потрібно ретельно готуватися, якщо Ви власник бізнесу. У цей час продажі виростають на порядок, але щоб клієнти прийшли саме до Вас потрібно їх залучити.Оформлення вітрин з пінопласту – це ідеальний приклад поєднання реклами та маркетингу. Наша компанія пропонує виготовлення безлічі виробів із пінопласту та пінополістиролу: об'ємні літери, фігури, тематичні написи, окремі декоративні елементи, об'ємні хештеги, інсталяції з пінопласту.

  Об'ємна реклама з пінопласту – один із численних напрямків діяльності рекламного бюро «Наші люди». Вивіски та логотипи, таблички, об'ємні літери – в асортименті ми маємо багато різноманітної продукції, здатної вирішити рекламні завдання різного масштабу для будь-якої сфери бізнесу.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Логотипы из пенопласта в Киеве. Изготовление объемных букв из пенопласта в Киеве. Буквы из пенопласта Киев. Объемные буквы из пенопласта. Буквы из пенопласта. Изготовление объемных букв из пенопласта в Киеве под заказ. Объемные буквы, заказать изготовление объемных букв в Киеве. Объемные буквы изготовление в Киеве, низкие цены объемных букв в Киеве. Купить буквы из пенопласта в Киеве. Производство Букв Из Пенопласта Киев. Объемные буквы из пенопласта в Киеве. Буквы из пенопласта , Интерьерные буквы Киев. Изготовление букв из пенопласта Киев. Изготовление объемных букв из пенопласта Киев. Фигуры из пенопласта Киев. Изготовление букв из пенопласта киев. Большие буквы Киев. Объемные буквы для свадьбы киев. Пенопластовые буквы киев. Буквы из пенопласта цена киев. Буквы и цифры из пенопласта киев