(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Рекламна стела “Eurovision”

  Рекламная стелла

  У рамках підготовки до проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2017", яке цього року проходило в місті Києві, нашою компанією був реалізований проект по виготовленню та установці стели "Eurovision" на території Голосіївської площі.

  Стела складалася з подіуму і розміщених на ньому об'ємних літер зі світлодіодним підсвічуванням. Подіум був виготовлений на основі металокаркасу з профільної труби з облицюванням усієї конструкції алюмо-композитним матеріалом, поверх котрого наносився повнокольоровий друк на оракалі. На подіумі розташовані окремі об'ємні світлові букви логотипу "Eurovision", а так само об'ємне серце з внутрішнім світлодіодним підсвічуванням.

  Рекламне бюро « Наші люди» - спеціалізується на виготовленні рекламних конструкцій різної складності, об'ємних літер, вивісок. Залиште Вашу заявку і наші фахівці підберуть для Вас найбільш відповідний варіант.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев