(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Рекламне оформлення магазинів

  Рекламное оформление магазинов

  Стильне і неординарне оформлення магазину, як екстер'єрне, так і інтер'єрне, необхідно для будь-якого бізнесу, пов'язаного з продажем товарів або наданням послуг, оскільки саме від правильного подання товару і привабливості місця його продажу залежить бажання споживача цей товар придбати. Для цього і використовується креативне рекламне оформлення магазину - воно допомагає пробудити інтерес до продукції і бажання її придбати. При цьому не досить придумати яскраве і оригінальне рішення для точки продажів, необхідно якісно утілити його в життя.

  Перше, що бачить перед собою клієнт, це зовнішнє оформлення магазину. Бажання увійти всередину залежить від того, наскільки вдало продумане рекламне оформлення фасаду - якщо потенційному клієнтові сподобається те, що він бачить, якщо зовнішній вигляд фасаду магазину зацікавить його, він обов'язково увійде всередину. Таким чином якісне рекламне оформлення фасаду магазину покликане не лише створити позитивний імідж для фірми, але і здатне забезпечити велику кількість контактів із споживачем.

  Комплексне рекламне оформлення в Києві

  Щоб рекламне оформлення магазину виконувало своє основне завдання - залучення відвідувачів, потрібне комплексне оформлення, що включає виготовлення різних рекламних елементів, які об'єднані загальною концепцією. Комплексне оформлення фасаду магазину може включати оформлення вхідної групи, рекламне оформлення вітрин, розробку і виготовлення вивісок, підсвічування. Також таке оформлення може бути присвячене якому-небудь святу або події. Наприклад, оформлення вітрини магазину до нового року, дня закоханих або 8 березня. Рекламне бюро "Наші люди" виконує комплексне рекламне оформлення магазинів в Києві, пропонуючи своїм клієнтам оптимальні рішення для кожного замовлення.

  Об'ємні літери для рекламного оформлення магазину

  Об'ємні літери в Києві - це флагман рекламного оформлення. Вони можуть застосовуватися як для внутрішнього (інтер'єрного), так і для зовнішнього оформлення магазину, в обох випадках часто використовуються різні варіанти виконання об'ємних букв. Для зовнішньої реклами в якості вивіски для магазину найчастіше використовуються світлові об'ємні літери з лицьовим підсвічуванням. Якщо при виготовленні вивіски для магазину допускається використання об'ємних букв на підкладці - можлива установка об'ємних літер на композитну підкладку або основу з пластика пвх. Світлова вивіска магазину може бути виконана із застосуванням різних варіантів підсвічування.

  Рекламне бюро "Наші люди" виконує виготовлення об'ємних букв в Києві з лицьовим, торцевим і контражурним підсвічуванням. Для особливо неординарних рішень можливо комбінувати різні варіанти підсвічування. Така вивіска неодмінно буде виділяться серед інших рекламних конструкцій.

  нтер'єрні рекламні вивіски часто виготовляються методом фігурного різання з листових матеріалів, таких як пластик пвх і акрил (оргскло) різної товщини, МДФ, екструдований полістирол. Причому багатство вибору текстур самих матеріалів дозволяє реалізувати практично будь-який фірмовий стиль і обіграти особливості дизайну рекламного оформлення магазину.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти