(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Сфери застосування об’ємних букв

  Объемные буквы

  Об'ємні букви застосовуються як у комерційних, і у приватних цілях. Нижче ми наведемо найпоширеніші галузі застосування об'ємних слів.

  Об'ємні логотипи та вивіски.  Бажаєте повісити логотип своєї компанії у головному холі чи торговому залі? Настає час проведення промо-акцій? Тоді Вам варто замовити об'ємні букви. Найпопулярніші матеріали для виготовлення об'ємних букв це пластик пвх, оргскло (акрил) пінопласт.

  Декоративні літери та слова в інтер'єрі. Закінчуєте ремонт, а ви не знаєте, як персоналізувати свою кімнату? Неординарний варіант – використовувати об'ємні літери та слова, які легко повісити на стіну за допомогою двостороннього скотчу або рідких цвяхів. Можна просто поставити об'ємні літери на стіл або полицю. Великі об'ємні літери можна використовувати як штучну перегородку в офісі або квартирі.

  Об'ємні хештеги. Такі літери та написи дають можливість максимально комфортно поєднувати фотографії або теми у соціальних мережах. Варіанти виробництва об'ємних хештегів:

  • Негабаритний варіант для фотосесії, корпоративу, заходів. Такі хештеги зручно тримати у руках.
  • Букви із пластику або пінопласту на платформі (підставці) для реклами та декору.
  • Великі об'ємні хештеги у вигляді оригінальних рекламних інсталяцій.

  Об'ємні літери для фотосесії.  Об'ємні літери додадуть унікального відтінку Вашої фотосесії! Об'ємні слова з пінопласту та пластику: «Ми», «Любов», «Сім'я», «Щастя»! Може бути у Вас річниця весілля чи день народження? Тоді Вам просто необхідно сфотографуватися поруч із об'ємною цифрою або тематичним словом. Що якщо йдеться про корпоративні фотосесії? Тоді величезний об'ємний логотип із пінопласту чи пластику стане відмінним фоном для будь-якої фотографії.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы для оформления витрин. Объемные буквы для интерьера. Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев