(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Сучасні фотошпалери в інтер’єрі

  Сучасні фотошпалери в інтер'єрі

  Сучасні фотошпалери дарують власникам квартир, житлових будинків і офісів можливість в дуже короткий термін і без величезних фінансових вкладень повністю змінити вигляд звичного інтер'єру. Адже для того, щоб освіжити обстановку в кімнаті, не обов'язково починати грандіозний ремонт або міняти меблі, досить внести яскравий акцент в інтер'єр за допомогою фотошпалер.

  Позитивною рисою фотошпалер є їх здатність візуально розширювати простір приміщення. Особливо це помітно при використанні зображень з перспективою. Квітучий парк або вулиця, що втікає у далину, можуть справляти шикарне враження.

  Фотошпалери можуть займати лише деякі елементи стіни, а можна замовити друк фотошпалер на усю стіну. Цікавим дизайнерським рішенням є фотошпалери на стелю. Дивовижно виглядає на стелі кімнати безкрайнє блакитне небо або ваблячий зоряний небозвід. Ексклюзивно виглядає нанесення на шпалерне полотно особистої фотографії по індивідуальному замовленню. Фотошпалери з фотографією з відпустки, проведеної в екзотичних країнах завжди нагадуватимуть Вам про яскраві враження, які Ви випробовували на відпочинку. Подібний метод декору зробить приміщення унікальним. Правильно підібране зображення може перетворитися на витвір мистецтва і перенестися з особистого архіву фотографій на стіну або стелю кімнати.

  Цікаво виглядають збільшені зображення невеликих предметів в макрозйомці: крапля води, квітка або барвистий метелик. Усі ці картинки можуть стати центральним елементом обстановки без особливих зусиль.

  Цікаві факти

  Однією з головних переваг фотошпалер є можливість їх нанесення практично на будь-яку поверхню: стеля, стіна, підлога, нерівні округлі поверхні і інше. За допомогою текстурних фотошпалер можна прикрасити колони, елементи арок і ніші. Відмінним варіантом використання фотошпалер в інтер'єрі може бути зонування з їх допомогою простору квартири. Вибираючи тематику зображення можна виділити зону відпочинку або кухню.

  Ви можете замовити фотошпалери, і це відкриє для Вас можливості управління простором за допомогою кольору і візерунка - це популярний дизайнерський хід, що добре зарекомендував себе. Маленька і темна кімнатка за допомогою фотошпалер може перетворитися і наповниться світлом і повітрям і надасть приміщенню індивідуальності.

  « Повернутися до списку Дізнатись більше »

  Хочете поставити нам питання, перейдіть на сторінку контакти

  Фотошпалери на стіну купити Київ, замовити фотошпалери Київ, купити фотошпалери Київ. Фотошпалери в Києві. Друк фотошпалер Київ. Фотошпалери на замовлення Київ. Фотошпалери Київ. Фотошпалери в дитячу Київ. Фотошпалери. Виготовлення фотошпалер Київ. Виробництво фотошпалер Київ. Друк на шпалерах Київ. Друк на шпалерах ціна Київ. Купити фотошпалери в Києві. Ціна фотошпалер Київ. Фотошпалери для стін Київ. Продаж фотошпалер. Купити шпалери в Києві. Шпалери Київ. Фотошпалери під замовлення. Фотошпалери під замовлення в Києві. Фотошпалери вінілові Київ, вінілові фотошпалери Київ, друк на вінілових фотошпалерах. Флізелінові фотошпалери Київ. Друк на флізелінових шпалерах. Паперові фотошпалери Київ. Друк на паперових шпалерах Київ. Фотошпалери недорого Київ. Фотошпалери з текстурою Київ. Текстурні фотошпалери. Вінілові шпалери, фотошпалери для стін, шпалери в спальню, шпалери у вітальню, фотошпалери для кухні. Миються фотошпалери Київ. Інтер'єрний друк фотошпалер Київ. Фотошпалери для дому. Фотошпалери в квартиру, фотошпалери для офісу Київ, шпалери Місто, шпалери нічне місто, шпалери Квіти, фотошпалери море, фотошпалери пейзаж. Самоклеючі фотошпалери Київ. Фотошпалери на стіну квіти Київ. Фотошпалери орхідея, фотошпалери гори, фотошпалери пейзаж, фотошпалери ліс, фотошпалери небо, фотошпалери природа, фотошпалери низькі ціни. Виготовлення фотошпалер, виробництво фотошпалер Київ. Доставка фотошпалер, фотошпалери на шафу купе, друк на шафу-купе Київ. Текстури фотошпалер Київ. Замовити фотошпалери Київ.Фотошпалери на стіну купити, Замовити фотошпалери, Магазин фотошпалер, Купити фотошпалери, Купити фотошпалери Київ, Фотошпалери Україна, Друк фотошпалер Київ, Друк фотошпалер, Фотошпалери на замовлення, Гарні шпалери, Фотошпалери в інтер'єрі, Дитячі фотошпалери, Шпалери в дитячу, Шпалери, Фотошпалери в Києві, Купити фотошпалери в Україні, Ціна шпалери, Фотошпалери для стін, Продаж фотошпалер, Купити шпалери в Києві, Друк фотошпалер в Києві, Шпалери Київ,Фотошпалери на замовлення, Фотошпалери вінілові, Флізелінові шпалери, Паперові шпалери, Фотошпалери недорого, Фотошпалери з текстурою, Текстурні шпалери, Вінілові шпалери, фотошпалери Україна, фотошпалери для стін , шпалери в спальню, шпалери у вітальню, фотошпалери з перспективою, фотошпалери для кухні, миються фотошпалери, Інтер'єрний друк, Інтер'єрний друк фотошпалер, Фотобої для дому, фотошпалери в квартиру, фотошпалери для офісу, Шпалери Місто, Шпалери нічне місто, шпалери Квіти, шпалери Архітектура, шпалери вулиця, фотошпалери море, шпалери абстрактні, фотошпалери пейзаж, шпалери макро фото, самоклеючі фотошпалери, фотошпалери на стіну квіти, фотошпалери орхідеї, фотошпалери гори, фотошпалери Пейзаж, фотошпалери ліс, фотошпалери небо, фотошпалери Природа, фотошпалери низькі ціни, шпалери троянда, поклейка фотошпалер, Виготовлення фотошпалер, Виробництво фотошпалер Київ, виробництво фотошпалер Україна, Доставка фотошпалер, фотошпалери шафа-купе, друк на шафу-купе


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740