(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Тонування перегородок як спосіб зонування офісного простору

  Тонировка перегородок

  Важко уявити собі сучасний офіс, в інтер'єрі якого не використовувалося б скло. І йдеться не лише про великі панорамні вікна. Майже у всіх офісних приміщеннях сьогодні загальний простір зонується за допомогою скляних перегородок. Проте, якщо працівники змушені виконувати всі робочі процеси на очах численних колег, люди відчувають дискомфорт. Офісним працівникам складно зосередитися на своїх функціональних обов'язках, дотримуватися конфіденційності при виконанні відповідальних доручень, коли вони позбавлені почуття самотності. Тонування перегородок офісу плівкою – чудовий спосіб створити спокійну атмосферу для роботи кожного співробітника в офісі.

  Тонування офісних перегородок є не тільки способом зонування робочого простору, але й допоможе зробити його більш затишним. Можна нанести на офісні перегородки за допомогою декоративних плівок логотип компанії або елементи фірмового стилю, що дозволить вигідно виділити Вашу компанію у загальному просторі бізнес-центру.

  Тонировка перегородок

  Тонування скляних перегородок у Києві – послуга, яка дозволяє розмежувати простір офісних приміщень, створити атмосферу усамітнення, що підвищує якість роботи та трудову продуктивність. Таке рішення дозволить створити спокійну робочу атмосферу не лише для співробітників, а також для клієнтів та ділових партнерів.

  Види тонувальних плівок

  Існує різні види плівок, які використовуються для тонування скляних перегородок.Так, наприклад, матова плівка добре підходить для створення строгого офісного стилю. А якщо завданням є не просто розмежувати простір, але і створити особливий настрій, то в цьому випадку відмінно підійдуть кольорові плівки, вітражна плівка, плівка з ефектом піскоструменю. Так само до замовлення доступне тонування офісних перегородок матовими та декоративними плівками з можливістю вирізки плотером різних зображень, візерунків або логотипу фірми.

  Поклейка вікон в офісі – це стильне та практичне рішення на всі випадки життя. А за допомогою спеціалістів рекламного бюро «Наші люди» це буде ще й якісно, ​​довговічно та доступно.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Тонировка офисных перегородок Киев, тонировка окон пленкой, Тонирование офисных перегородок Киев, тонировка матовой пленкой, тонирование пленкой Киев, тонировка офисов киев, оклейка стекол матовой пленкой.Тонировка офисных перегородок декоративными пленками, тонировка Перегородок, Тонирование офисных перегородок, цена, Киев, Декоративное тонирование киев