(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Тонування перегородок плівкою

  Тонировка перегородок пленкой

  Сучасний офіс – це особа компанії, важливий елемент її іміджу, частина корпоративної культури. Ідеальний зовнішній вигляд завжди привертає увагу. Сьогодні, коли багато уваги приділяється зовнішньому вигляду міських будівель, тонування скла є найкращим способом для створення оригінального образу та індивідуального стилю зростаючої кількості бізнес-центрів у місті.

  Популярність та актуальність послуги тонування вікон зростає щодня. Сучасна плівка для тонування вікон виготовляється у різній колірній гамі: срібло, золото, сірі та нейтральні кольори, матова. Обклеювання вікон тонувальною плівкою – це не тільки елемент дизайну, але й включає ряд корисних функцій. Головною функцією тонування є захист від сторонніх очей. При оформленні інтер'єру офісу тонувальна плівка використовується для тонування скла у скляних перегородках. Це робить робочу атмосферу затишною та комфортною. Тонування офісних перегородок дозволить без глобальних витрат створити окремі робочі зони для працівників, що позитивно впливає на продуктивність роботи. Для створення більшої конфіденційності в офісі застосовуються матові плівки з ефектом піскоструминного скла. Вони незамінні в офісах, медичних закладах, салонах краси, кафе. Установка тонуючих плівок створює в приміщенні м'яке та розсіяне світло, яке не дратує око, не нагріває поверхні та створює відчуття комфорту. Крім того, тонування вікон плівкою дозволяє створити унікальний зовнішній вигляд для вітрин та окремих зон кафе чи ресторану.

  Нанесення матової плівки на скло є альтернативою піскоструминної обробки. Матові плівкові покриття використовують у більшості випадків декорування скляних поверхонь. За допомогою ріжучого плотера з плівки можна вирізати будь-які види візерунків та фігур, текст, логотипи та бренди.

  Використовуючи матові плівки для декоративного тонування можна створити ексклюзивний дизайн і надати неповторність приміщенню настільки, що звичайні робочі місця перетворяться на ексклюзивний дизайнерський простір, в якому співробітники компанії заряджатимуться енергією кожен робочий день.

  На даний момент існує безліч варіантів тонування скляних офісних перегородок. Починаючи з легкого тонування скла та закінчуючи непрозорими кольоровими плівками. Все залежить від завдань, покладених на тонування, тому що різниці у нанесенні плівкового покриття майже немає. Існує два основних види тонування офісних перегородок: перший - це суцільне обклеювання прозорою або щільною непрозорою плівкою, що робить скло не проглядним. Другий вид – декоративне тонування з вирізаними візерунками чи написами. Процес наклейки плівки з матовими смугами на скло або порізкою тексту, логотипу або візерунків на плоттері є більш трудомістким, але при цьому візуальний ефект оформлення офісу буде на порядок вищий.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Тонировка офисных перегородок Киев, тонировка окон пленкой, Тонирование офисных перегородок Киев, тонировка матовой пленкой, тонирование пленкой Киев, тонировка офисов киев, оклейка стекол матовой пленкой.Тонировка офисных перегородок декоративными пленками, тонировка Перегородок, Тонирование офисных перегородок, цена, Киев, Декоративное тонирование киев