(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Види об’ємних букв для реклами – простір для вибору

  Виды объемных букв

  Об'ємні літери як інструмент зовнішньої реклами та маркетингу використовуються компаніями різного профілю та сфери діяльності. Але ціль, заради якої клієнти вирішуються замовити об'ємні літери одна – привернути увагу покупців товарів чи користувачів послуг, вплинути на їхнє рішення обрати саме Вашу компанію.

  Існує безліч видів об'ємних букв - світлові, несвітлові, плоскі, псевдооб'ємні, з різними видами підсвічування, об'ємні букви на підкладці і без неї. Такі літери знаходять застосування фасадних вивісок, об'ємних логотипів або на дахових установках. Також вони можуть бути елементами для інтер'єрної реклами, де зазвичай такі літери встановлюють у зоні рецепції.

  Виділяють два основні види об'ємних букв:

  • Світлові об'ємні літери. На такі літери ціна вища, ніж на несвітлові, але витрачені кошти окупаються яскравим зовнішнім виглядом, що запам'ятовується і привертає увагу. Вивіски з об'ємними літерами з підсвічуванням виглядають більш респектабельно, дорого та ефектно. Величезне розмаїття шрифтів, стилістик, колірних, габаритних і фігурних рішень дозволяє підібрати рекламу, що дійсно манить, з урахуванням специфіки бізнесу, умов розміщення та загального оформлення екстер'єру. Одним із найпопулярніших світлових елементів для об'ємних букв є світлодіоди. Це економічне і практичне джерело підсвічування.
  • Несвітлі об'ємні літери. Це економічний, але водночас візуально привабливий варіант рекламного оформлення, що ідеально підходить, як для розміщення в інтер'єрі, так і для зовнішнього застосування.Виготовлення об'ємних букв у Києві можливе з пластику, акрилу, дерева, а також пінопласту або пінополістиролу. Останній є найбільш бюджетним видом об'ємних букв, який застосовується для оформлення вітрин, різноманітних заходів або як логотип в офіс.

  Розрізняються об'ємні літери і конфігурації. Так, наприклад, літери можуть бути розміщені на підкладці, об'ємній або плоскій, або окремо монтуватися на поверхню. Об'ємні літери на підкладці (основі) відмінно підійдуть у тому випадку, якщо поверхня, на якій буде встановлюватися вивіска, не дозволяє зробити розведення проводів під кожен елемент окремо. Така вивіска з об'ємними літерами проста в монтажі, її можна легко зняти і встановити за потреби в іншому місці, при цьому для монтажу використовується мінімальна кількість кріплень.

  За місцем розміщення об'ємні літери та вивіски можна поділити на фасадні, вуличні, інтер'єрні. Підсвічування може бути внутрішнє (лицьове), контражурне або комбіноване.

  Замовити об'ємні літери у Києві різних видів та конфігурацій Ви можете у рекламному бюро «Наші люди». Наші спеціалісти завжди готові надати грамотну консультацію, яка допоможе Вам обрати оптимальний вид об'ємних літер для реклами Вашого бізнесу.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы для оформления витрин. Объемные буквы для интерьера. Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев