(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Виготовлення логотипів на стіну

  Виготовлення логотипів на стіну

  Об'ємний логотип прикрасить офіс, зону ресепшн, шоурум або приймальню, підкреслюючи статус компанії і нагадуючи відвідувачам, де вони знаходяться. У салоні краси, наприклад, об'ємний логотип стане вигідним фоном для фото-портфоліо. Логотип компанії в робочому просторі підтримає корпоративний дух співробітників. До того ж, це просто яскравий декоративний елемент для інтер'єру.

  Відмінне рішення для оформлення зони ресепшн і створення особливої атмосфери в офісі - розміщення логотипу на стіні. Така інтер'єрна вивіска добре запам'ятовується і створює приємне враження у відвідувачів.

  Ми можемо виготовити логотип на стіну з пластика пвх або оргскла. Розмістити такий логотип можна прямо на стіну або на невеликій відстані від стіни на спеціальні дистанційні тримачі.

  При виготовленні об'ємних логотипів для приміщень немає ніяких обмежень по вибору матеріалів, оскільки фігури не піддаватимуться впливам погодних умов. Єдине, від чого вони можуть постраждати - необережні дії оточення.

  Для виготовлення логотипів використовується:

  • пластик ПВХ;
  • акрил або оргскло;
  • пінопласт;
  • пінополістирол;
  • алюмінієвий композит.

  Об'ємний логотип з підсвічуванням припускає використання світлодіодної стрічки або поодиноких світлодіодних модулів. Блок живлення може вбудовуватися в саму конструкцію або розміщуватися окремо. Логотипи, що світяться, зазвичай розміщуються над стойкою рецепції на стіні.

  Ми працюємо з різними матеріалами та їх поєднаннями. Найчастіше логотип на стіну офісу виготовляється з пластика або акрилу. Але не менш популярним серед замовлень є об'ємний логотип на стіну з пінопласту і пінополістиролу, завдяки його невисокої вартості і швидким термінам виготовлення.

  Рекламне бюро "Наші люди" пропонує Вам послуги з виготовлення і встановлення об'ємних літер, фігур, логотипів з пінопласту, пінополістиролу, пластика ПВХ, кольорового оргскла (акрилу), глянсових і дзеркальних логотипів в офіс і салон краси на стіну.

  Замовити логотип на стіну в офіс можна залишивши заявку на розрахунок на сайті або відправити лист на пошту.

  « Повернутися до списку Дізнатися більше »

  Хочете задати нам питання, пройдіть на сторінку контакти

  Логотип на стіну в офіс Київ. Виготовлення об'ємних логотипів на стіну в Києві. Об'ємний логотип, логотип з акрилу Київ. Логотип з пінопласту в Києві. Логотип на стіну. Світловий логотип на стіну. Логотип для офісу, букви на стіну в офіс. Виготовлення логотипів Київ. Виробництво логотипів в Києві. Логотип на ресепшн Київ. Логотип на стіні для ресепшн Київ. Логотипи-виготовлення логотипів Київ, Логотипи на фасад будівлі Київ. Логотип на стіну Київ. Логотип в офіс Київ


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740